Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Jebeni Datome, koji kurac ga drzim u ekipi vise.
    Lengford, Meli, Danston, Djentile, Gudura fino sve, Gudura je mogao mozda jos koji kredit da uzme, ali zadovoljan sam. Jos kad bi i Djentile presao 18 da mu poraste cena i banja

  2. Што усрани Гаудлок није играо?

  3. не знам, митке, али ме радује, јер си испред мене на табели џддд

    баш сам погрешио што сам ипак одустао од синглтона и узео круноа симона, али јбг сад, не може баш све да се поклопи.

    сем стевану, изгледа, није избацио рада и види га, истераће преко 200.

  4. само да барњани не оде преко 13-14 индексних поена, да би имао солидан пад, и бићу јако задовољан, јер ћу га онда узети без стискања на другим позицијама.

  5. Pozdravio vas Dacho s MVP-ja

  6. Sad čitam, preteruje momak koliko laže, ne pratim ja puno tamo, ovu fantazi temu, kk crvena zvezda i kladionica, ali malo malo pa ga prozivaju da sere za nešto.

    Barnjani na 8, maksimalni pad, simon se malo probudio, za sad i nije loše.

    Stevane, imaš li larkina još uvek, očekuješ li 250?

  7. Stec ima Koloma i Ertela ako sam dobro ispratio, mnogo bi mu bilo i Larkina da ima.

    Simon tačno u decimalu za maks rast, to bi bilo to od njega. Ujebao sam se izgleda žestoko što sam sad pojurio Dekoloa, al čekam kraj kola da podvučem crtu.

  8. обрадовао си ме, ево сад гледам, пермутовао сам нешто и мислио да је симону потребно 13 да задржи цену само, а он испоштовао и максималним растом, до јаја.

    да, у праву си, помињао је стец данас да је задржао колома и узео ертела, добро је, уплашио сам се да не оде са ларкином на 250 и курац. мада и овако ће, кад код мене има око 150+3 сутра, а очекујем нешто око 200.

  9. Иначе, двоумио сам се и између Ларкина и Теодосића. Сутра ако не буде 20 асистенција и 8 тројки, идем у Москву да га нађем.

    А ви са очекивањем 200 да јете гомна.

  10. pa ko ti je to ostao aleksandre iz kragujevca?

    konačno da mi ovaj tim ne bude najgori

  11. Да, имам Ертела и Колома, а Ларкина сам продао пред утакмицу са Звездом, ту се мало кајем, али добро. Планирао сам за следеће коло Теа уместо Колома, али сад размишљам да буде Ларкин уместо Колома.

    Требају ми још 24 поена да бих имао тачно 200, а имам још Рендолфа и Деколоа сутра. Већ два пута су ме усеравали кад остану само двојица у последњем дану кола, али ови би морали да испоштују.

  12. добро, мало сам преоптимистичан био с том изјавом, али није немогуће.

    теодосић, мицов и рендолф. могуће је да избију 50 сви заједно, могуће и да засеру.

  13. taman brate, de kolo 25, rendolf -1 i tu si

    edit: aa, nema aleksandre ništa od 50. biće nekih 21

  14. хаха не би ме ни то чудило

  15. две измене знам унапред, видећу само још да ли мицов или симон иде из екипе пред следеће коло.

    edit: aa, nema aleksandre ništa od 50. biće nekih 21

    хаха.

  16. како ти стојиш, много си ћутљив, обећавајуће нешто?

  17. meni ovaj glavni tim solidno gura, 16. je u srbiji, 23. u eurohoops ligi i sad imam oko 130 + četvorica (de kolo i tako ti jebači)

  18. Kuku majko ja još šestoricu imam sutra. Ako krenu niski rezultati najebao sam.

  19. a idite lečite se jbg, taman pomislim da ću pokidati ovo kolo, ( i to sa najboljim timom, ovaj što mi je prijavljen ovde sam batalio da vodim) i vidim vi ćete imati 800 poena sad.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.