Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Баш ми чудно делује вођење тима за тројкашку табелу.

  2. батаљујем јурњаву с кредитима по сваку цену, сад идем онако, пола-пола, и кредити и индексни поени колико може да се уклопи, јурићу кредите још на сг/сф за деколоа, ту ћу гледати да увек имам једног играча од ког не очекујем неку гомилу поена, али да донесе фин раст, па да се за једно 2-3 кола саберем и узмем француза.

    у тиму имам двојицу из уникса, двојицу из фенера и двојицу из арманија, не допада ми се баш, увек гледам да буде што разноврсније да би било интересантније за праћење, али већ од следећег кола онда немам проблема с изменама, ако неки баш не засере с нулом, или тако нешто.

    заобишао сам у овом колу и дорсија и синглтона јер има неких играча који се морају узети сад кад су оволико јефтини, а кад год кренем да узмем синглтона сетим се оне млатонијеве реченице од прошле године "много зуји, мало меда даје", па одустанем. а и гостује реалу, ко му јебе матер. а за дорсија се надам да може да се врати својим стандардним доскорашњим партијама са 1/4 са пенала, 11 минута у игри и 3 фаула.

  3. Uguzio sam Dekoloa nekom gimnastikom, sad samo da se prekrstim i da čekam da počne

  4. Ја продао Ленгфорда, али с намером да га вратим одмах у следећем колу. Узео Теодосића. И опет оставио Рада, имам осећај да би могао да добије више минута против Фенера.

  5. Uguzio sam Dekoloa nekom gimnastikom, sad samo da se prekrstim i da čekam da počne

    A ja se nadam da će otići u neki blaaaagi minus da bih ga mogao priuštiti u sljedećem kolu :D

  6. Ипак нисам узео Теодосића, опет.

  7. Na koju foru je jebeni Omić došao u Efes, ja stvarno ne znam

  8. Ode Lengford u 40 opet xd

  9. Neka izbije bar do 26-7 i dosta.

    A ertel se vratio, vidim da je dobar zajeb što ga već nisam uzeo, ali dobro, planirao sam ga za sledeće kolo svakako.

  10. Ali mi se redovno dešava ova zajebancija, igrač izuje dve-tri za redom, ja ga uzmem, on 0 ili 1, izbacim ga brže bolje, on 20 u sledećem kolu, evo hanikat sad.

  11. Ali mi se redovno dešava ova zajebancija, igrač izuje dve-tri za redom, ja ga uzmem, on 0 ili 1, izbacim ga brže bolje, on 20 u sledećem kolu, evo hanikat sad.

    +1

  12. Ко је избацио Парахуског, ја сам.

  13. Hanikat ima federe jebene u nogama

  14. Pa najbolje bi bilo da sam i parahovskog izbacio odmah jer je ista priča k'o sa hanikatom, pojeo bih se.

  15. Убацио сам Данстона, па сам колико толико задовољан.

  16. Kakav fantazerski raj od utakmice, šteta što sam samo dva igrača imao u ovom vukajlijaškom timu.

  17. имам данстона већ 3-4 кола уназад :)

    80 од тројице, добар почетак.

  18. Оставио сам Колома, Ханиката, Параховског.
    Избацио Ленгфорда, његова замена има сигуран раст.
    Купио Ертела.

    Прошло коло - 82 бода.
    Прва четири играча из овог кола - 108 бодова.

    http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/011/296/success_baby.jpg

  19. ертел се мора имати, и теодосић по овој цени. нисам имао места баш за све, али ертел је почео да игра као прошле сезоне, ваља га узимати.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.