Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Stevan i ja slični sa kreditima, ali očigledno on zna da ih uloži pametno. Taman pomisli čovek da može da ga stigne...

    Bežim ti 50ak poena, sad kreće uzbuđenje

  2. Hah pisalo je opet mi bežiš mnogo, ne edituj čkopiiii

  3. па едитовао сам, сконтао сам "брт, то је дукка ипак, препишаћеш га у следећем колу лагано, шта курац много, коиспичке". чд

  4. Solidno razmišljanje na drugu loptu, priznajem

  5. Да, писао сам већ да не стојим толико добро с кредитима с обзиром на поене. У прошлом колу сам имао тек 550 и нешто, чини ми се, срећом па сам сад имао скоро савршено коло, па набио 50.

    Шта сад, да ли враћати Ленгфорда, да ли узети Ларкина или Теа, или можда Барњанија пазарити...

  6. Gaudloče gade mali

  7. Ja 143 al sam vratio oko 30 kredita ovo kolo

  8. сад не знам ни ја, оформио сам добар тим којим сам задовољан, сем мицовим, ал' њега не могу сад ван, тек од наредног кола, с тим што сам ту оставио још 15-ак кредита да узмем нешто мало боље, од деколоа дижем руке бар још 2-3 кола, не бих баш да на силу засерем другу позицију због њега сад.

    плејеве сам узео солидне, с њима не би требало да имам проблема на дуже стазе, центри још солиднији, сад не знам кога избацити од њих за барњанија, а морам га узети иако имам довољно и за јудоа, да ли параховског ван, који игра с макабијем, или данстона, који иде на фенер, али му мање треба за очување цене. на сг/сф опет јурим играче с растом, да бих могао да узмем деколоа некад.

  9. Ja nista od izmena ne mogu da napravim jebem ti ugurao sam barnjanija al sam zrtvovao dva centra sad imam dva odlicna koji bi trebalo tu da ostanu do kraja i dvojicu poludebilna debilka(nadam se da makar jedan prebaci 10 od njih dvojice). Koji kurac ni jednom od kvlt igraca nije pala cena

    Na bekovima sam najjaci iako nemam ni lengforda ni dekoloa haha 80 su nabili ovo kolo

  10. I sta je ovo koji kurac nema nikoga da ima siguran rast

  11. Ja mislio da ću sa 155 poena biti među 3-4 najjača u ovom kolu u našoj ligi, kad ono jedva šesti, ali zato imam 560+ kredita tako da mogu biram koga ću u ovom kolu :D

  12. Ja se samo nadam da neće de kolo otići u rast ovo kolo (a vjerovatno oće) da bih ga moga kupiti u sljedećem...

  13. http://i.imgur.com/mcVBeW9.png

    Mislim da ću u sljedećem kolu imati para za izvjesnog nandoa de koloa bez obzira na rast

    EDIT: Realno ne bi me čudilo uopšte da mi cijeli tim ode u solidn rast

  14. barnjani ili vims?

  15. barnjani ti ide na Brose, tu će biti dosta šuteva pa će sigurno imati i skokova. Bar što se ovog kola tiče mislim da ti je sigurniji

    Vims ti ide na Uniks koji igra dosta nepredvidivo, ali mislim da ti može otiću i on sa vremenom u rast u zavisnosti od rasporeda pa da ga poslije apgrejduješ na nekog dekoloa ili lengforda.

  16. ili ipak gaudlok? pošto igra vrv

  17. da ga poslije apgrejduješ na nekog dekoloa ili lengforda

    imam obojicu već u tom timu

    edit: boli me kurac u stvari, neću da razmišljam više. neka ga kako jeste

  18. Moš i rakima sandersa da ti doda koji kredit ako si neđe na ivici da apgrejduješ nekoga, mada kapiram ako imaš dekoloa i lengforda da ti krediti nijesu problem... mada on svakako pruža i dobre partije, sad zavisi naravo i od rasporeda koliko je isplativ po pitanju poena.

    Možeš i spanulisa ako biraš između pozicija 2/3, mada on sad ide na Panatinaikos...

    Šta znam, ti samo po rasporedu bi trebao da biraš ako već imaš tako dobre igrače :D A ako gledamo ovo kolo, pa onda mislim da ti je Barnjani najbolji izbor od ovih što si ih naveo

    EDIT: A umjesto kojih igrača ih stavljaš? Mislim Barnjanija odnosno Vimsa

  19. vimsa umesto dešona tomasa, barnjani bi upao umesto derika brauna. ne znam za barnjanija, njemu treba 20 i neki poen uz dobre procente da nagura veći indeks jer praktično nijdnu drugu kolonu ne popunjava

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.