Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. То сам и ја синоћ гледао, има мало скокова за центра, изнуди 5 фаулова, али и направи 4-5, асистенције ништа. Прва два меча погодио по 2 тројке, висок индекс, друга два ништа и одмах лош индекс. Али опет, игра против Бросеа код куће.

  2. povredio se de kolo

  3. Odaberi mi nešto Beni pls

  4. Стварно се повредио.

  5. Pa neka je kad nisam imao kredita da ga kupim

  6. Изгледа да је и Гаудлок повређен.

  7. Jebemti video sam slučajno pre 10 minuta za Dekoloa i krenuo da resetujem redom pošto sam ga ubacio u 5 timova prošlo kolo, nalupao izmene samo tako

  8. Због овог сам морао да враћам Ханиката, а већ га био продао. И нисам стигао да вратим Параховског сад, јер сам лагано могао да га оставим, а Барњанија да убацим уместо Рада. Ајде Раде поједи Параховског.

  9. Kažu da će pauzirati nekoliko utakmica... e sad šta znači to nekoliko? 2-3? 4-5?

    Na Fener se opasno odrazila povreda Bogdanova... kako će se odraziti na CSKA De Koloova? On im ubjedljivo najviše poena donosi... Sad će morati i ovi ostali da pritisnu i Teo da forsira trojke više kapiram

  10. Stecane usralo te sa radom i parahovskim haha

  11. Koliko me razjebalo ubacivanje Dekoloa za prošlo kolo i sad povreda, neću moći da se sastavim jedno 3-4 kola

  12. Je suis mlatoni (ako se tako pise)

  13. bog ga jebo, al je glup vims. u svaki jači tim sam ga stavio, onakve faulove da pravi... staršno. da je ostao, svi faulovi na njemu, nabio bi 20 minimum

  14. Prilično, Ps. I Koloma sam se rešio pored Parahovskog, još ako njihove zamene ispoštuju, napravio sam pravi poso.

    Lengford prilično srećno nabio 20.

    Pridružujem se pljuvanju Vimsa, zbog onog drugog tima.

  15. 103 од седморице. Кад би се Барњани мајмун пробудио у другом полувремену и донео бар 10-ак, био би пристојан резултат, али деген тренутно има нулу.

  16. ништа нисам пратио данас, само статистику мало, и кад сам видео да параховски има тек 3, реко' до јаја, одлична одлука, узео барњанија уместо параховског, савршено, кад оно курац видим, барњани јадни свега 2. а јбг, видим већ да је очајно коло, солидно ћу да усерем све прављено до сад.

  17. 75+4, јад и беда, идемо опет испочетка.

    мада само ми се барњани баш онако солидно посрао у уста, -10 кредита, остали имали раст и уз ове танане партије, тренутно сам на 600 и неки кусур.

  18. је л' то сигурно да деколо не игра бар 2-3 утакмице? каква је повреда?

  19. Ja 76 poena od šestorice a od preostala 4, 3 su mi možda i najjači u timu.
    Za sad od ovih 6, 5 mi je otišlo u rast... jedino Gudura u padu al ne planiram i dalje da ga mičem... na njega gledam kao na srećku haha

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.