Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. код мене 150 и још синглтон после, довољно да стеван не побегне (ваљда неће да усере синглтон све а бурусис да оде на 40, мада ко би га знао), недовољно с обзиром на то како је могло бити, да ме нису усрали весели и барњани. али весели је коректан, искупиће се, барњани смрда најгора, не знам што сам толико наде полагао у њега.

  2. e prc, imam 194.6 + singlton, znači ipak ja da se ne nadam

  3. 660 кредита, па друје...

  4. To ako nema u steku nesto haha

  5. TOOOO TEO SRBINE

    http://i.imgur.com/IWZTm3o.png

    Još singlton samo a od njega očekujem nekih 15ak, tako da kapiram da će biti preko 150 noćas

  6. Singlton ima 12 na poluvremenu

  7. Propo sam drugovi

  8. Slučajno mi se oteo ovaj smajli, tužan sam zbog tebe, prijatelju.

  9. Inače, kako mi je promakla informacija da moerman neće igrati večeras, je l' se znalo to od ranije ili je neka naprasna odluka? Uzeo bih klejburna da sam znao da ovaj ne igra.

  10. Ali neverovatno da ja uzmem spanulisa i printezisa i obojica imaju najlošije indexe ikada.

    Rekao sam da se neću nervirati oko ovoga, ali sad mi neki bedak, kao kad svi u odeljenju dobiju petice, samo ja četvorku :(

    Odo da utopim tugu, u tešnjaru me možete naći

  11. Burusis-imam ga u timu xd

  12. Em što mu sviraju sve, em što mu gledaju kroz prste za korake.

  13. Pre je ono bio njegov peti faul nego aldemirov pri skoku.

  14. Govnarko, samo da istera stevana ispred mene, ma hajte molim vas, ne mogu ja ovo ovako, dajte svima jednake uslove, smanjite poreze malim preduzećima, pa da vidimo gde je ko

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.