Euroleague fantasy Vukajlija 2016/2017

  1. Šta smo rekli za Higinsa ps

  2. Pa ps najveći nub fantazija, kad je rekao da će higins da ojebe, znao sam šta me čeka xd

  3. Pa lepo je krenuo ali posle je teo poceo da prelazi igricu

    Isto ko u barsi sto je rajs opalio 29 puta pa kako neko drugi da da kos, necu vise nikad nikoga iz barse da igram plus dok je ovaj pederko tu (mada je ovaj deo posta za kladzu ali ajde koga boli kurac)

    Nisam ja ni ocekivao od higinsa milion indeksa nego imam taj peh da moram pored indeksa i da jurim igrace koji imaju sansu za skok cene jbg ne mogu sa ovako malo kredita nista da uradim, otud higinsi i voltersi

  4. Одмах ми је било сумњиво да је рекордан индекс у Евролиги 41.
    http://image.prntscr.com/image/0804e182a61447b19638aa2af9a4c781.png

    Ковачић глупан нуме ни интернет да користи.

  5. ljudi, dajte procenu, koliko za sat?

  6. Томић деген промашио 4 слободна пред крај утакмице, могао је да нагура индекс 12 само да је то погодио.

    Бени, лупићу 221.

  7. A ne, teo i braun samo zajedno imaju 90+, trebaće 258,3

  8. Да, али Ленгфорд и Љуљ су били испод просека, нпр.

  9. Da, pre će biti oko 240 i neki poen, preterao sam malo s ovom drugom procenom, ostajem pri prvom odgovoru xd

    Edit: Držimo ti palčeve, beni.

  10. Дај да видимо тим, ако си стварно у игри за сат.

  11. Ja imam jedan tim 195 + Singlton, držite mi palčeve da nagura jedno 60

  12. mlato, ja imam bukvalno isto lol, možda 196. tako da nema sata za tebe (ali ni za mene jbg) xd

  13. Dukka, javi se, reci da opet nisi uzeo teodosića :D

  14. Drzao bih ti palceve jer imam singltona ali imam i tiket na kom cekam samo darusafaku pa ono ne ide mi bas u prilog da ima tolki indeks xd

    Ali da bude 198;199 za darusafaku i da singlton da 198 poena i 76 skokova to je ok skroz, eto.

  15. mlato, ja imam bukvalno isto lol, možda 196. tako da nema sata za tebe (ali ni za mene jbg) xd

    Imam i jedan 190 + Klajburn, ništa nije gotovo!

  16. Ја 148. Шилб ми је оправдао указано повнерење.

  17. Ova tri igraca su mi donela 13,7 poena. Priznajem nub sam.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.