Prijava

Hahahahahahaha

Ja bih volela da streljam ili da otrujem. Pa se posle pravim kao da pomazem.

Prefinjeno, Mladice. Vraćaš se na mesto zločina, totalni adrenaline rush.

Mlada Partizanka ☆
Ja bih volela da streljam ili da otrujem. Pa se posle pravim kao da pomazem.

Šta, fora uzmeš čepiće, pa stavljaš u rupe od metaka? Ili kao otruješ, pa posle nutkaš mlekom, da ispovraća sadržinu želuca?

Ne bre. To su dve odvojene stvari.
Brza smrt streljanje

Spora smrt. Otrujem. Pa posle dam antidot. Pa kao nije gotovo lečenje pa opet otrujem. Pa lek. Pa otrov.. .. pa tako danima. Dok se ne raspadne iznutra skroz.

E mlada ne gubi veru nismo svi isti

'nom de guerre' - Beogradski sijaličar
Sve što se zna o ovom slučaju jeste da je ubica mladić nižeg rasta.
I da, žrtve bivaju pronađene sa upaljenom sijalicom u čmaru... ne pitajte me kako.

Inače možda se i ova definicija uklapa u ovu temu donekle.

Ciklon
Boles', bre!

Nešto te boli. Jesi za jedan čaj?

Neka, hvala - popio sam jedan pre par godina i to mi je dosta. Ponuđen, kao počašćen.

"omlet asasin"

Misterija koja ne prestaje uzburkavati javnost, posle pronalaska nove žrtve sa glavom zabijenom u tri jaja na oko. Pored preminulog je ponovo stajala dobro poznata poruka: Jaja su da se mute Sh23

mlada partizanka i kosmopolita bi zbog ljubomore ubijale sve one koji imaju manje od 70 godina

Sale snajperista bi bio najveći džentlmen među serijskim ubicama. Mada, bojim se da bi on bio serijski ubica sa podvojenom ličnošću, to jer nisam siguran za njegov MO.

Prvi SDS bi bio serijski ubica ljudi koji su imali istoriju nasilja nad ženama. Ubijao bi one koji su svoje žene slali u sigurne kuće i imao bi nadimak Kupidon. Javnost bi bila podeljena: jedni bi smatrali da njegove žrtve zaslužuju takvu sudbinu, dok bi drugi njegov vigilent pristup smatrali opasnim. Kao trofej bi uzimao muda nasilnicima.

S druge strane, drugi Sale D Snajperist serial bi ubijao ljude koji ne vole rakiju od dunje, hahaha. Ko ne voli dunju, ne treba da živi. A jesam luckast jebo mater svoju xD

Kralj humora, lord šege.

Hvala, druže. Mnogo znači podrška!

Ja bih ubijao ljude na razne načine. Naravno, britva, drugarica od malih nogu i vjerni pratilac iz sjenke, bila bi oružje izbora u trenucima dileme.

armin bi se bas naubijao xd...

razmisljam vec pola sata brate sta bih radio i koji bi bio moj fazon i ne pada mi nista na pamet jbg
sta nije u redu sa mnom ?

cak ni ko jebeni betmen da ubijam negativce taj neki heroj fazon, generalno me boli kurac tako za druge