Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/71044-vukajlija-serial-killer?strana=2#post_3598919

brate ja sam mislio da ces i ovako ubiti lika koji je rekao da ne voli banane hahah i ono za filmove,muziku itd...imao sam utisak da i ovako ubijas sve njih da ni ne treba ovaj paralelni univerzum za to hahah

pa znaju da me iznerviraju neke stvari, ali mislim da ne mrzim nikoga, cak ne bih nikoga ni povredio nego ako bih mogao da se izolujem od nekih stvari

Ne smem ni da pomislim kako bi npr Branislav90 ubijao, al sto je najgore isto mislim za Zajka, fazon pritajeni manijak takvi su najgori

mada je sad skretanje sa teme, serijske ubice ubijaju iz sasvim posebnih razloga

a i ko ne voli banane jebote

Skoro mi drug što sad završava medicinu s prosekom 9.6 pričao posle nekoliko piva s ludačkim sjajem u očima kako ima ideju za neko novo biološko oružije, samo mu trebaju sredstva. Tad je pričao i da bi razne eksperimente na beskućnicima obavljao, a pre 3-4 godine je razmišljao da ubije cimera nekim zajebanim bakterijama zato što nije čistio kuhinju posle ručka.

Да ли би га убио да знаш да ћеш тако спасити милионе људи?

Sreta šteta ahhahahaha, lika nema nigde pola godine i onda samo postavi random pitanje kao da je sve vreme bio tu

ja bih da sam u mogucnosti ubio nekog onim stvarima koje voli.

prvo bih ga oteo i odveo u neko napusteno fabricko postrojenje ili vikendicu. E onda ako recimo bas voli, lupam krem banane ,ubio bih ga krem bananma terao bih ga da jede dok ne umre.

ako voli brza kola, ubio bih ga ne znam, Ferarijem.

e sad, sta bih radio sa tim telom kada ubijem nekog, pa mozda bih ga jebo

A ako neko voli da jebe drugog u dupe, ili da mu puše, da li bi ga time ubio? xd

uuuuups zeznuo sam se :D

Da da da sad je ovo sve kul al ja kad kazem da bih tukao(sto je manje od ubijao) pedere onda se digne kuka i motika mars licimuri u pizdu materinu

Ja stvarno ne znam ko je to na tvom avataru Aleksandre ali tako otprilike zamišljam psihopaticusa domesticusa

To je marko guduric brt nije on psihopata on je jebac

Aaaaaaaa jebac to bi sada bio skec na domaci film jedan ali ne bih to koristio bolje bez skeca nego sa losim skecom slozices se samnom gospodine klanad pazle

Spora smrt. Otrujem. Pa posle dam antidot. Pa kao nije gotovo lečenje pa opet otrujem. Pa lek. Pa otrov.. .. pa tako danima. Dok se ne raspadne iznutra skroz.

Auuuuuuuuuùuu...

Млато, капирам да си баш фин према том ортаку џД

Армин би убијао људе који говоре да је Ван Гал очајан тренер.

To je marko guduric brt nije on psihopata on je jebac

Hahaha pa je li realno. Ovo malo fali da zajebe onu Jokićevu sliku

Aaaaaaaa jebac to bi sada bio skec na domaci film jedan ali ne bih to koristio bolje bez skeca nego sa losim skecom slozices se samnom gospodine klanad pazle

Složiću se

Ja mislim da je Pazl mislio na avatar Aleksandra kilogram brt, e u tom slučaju to je Marko Simonović iz mlađih dana.

@rin vrlo moguce