Prijava

Evo ovu volim, sa Henry's Dream, romantična je, melodična je, i nije pisana za policiju, i nema Kajli Minoug.
https://www.youtube.com/watch?v=i2JhaVkymfM
It was the dirty end of winter
Along the loom of the land
When I walked with sweet Sally
Hand upon hand

And the wind it bit bitter
For a boy of no means
With no shoes on his feet
And a knife in his jeans

Along the loom of the land
The mission bells peeled
From the tower at Saint Mary's
Down to Reprobate Fields

And I saw that the world
Was all blessed and bright
And Sally breathed softly
In the majestic night

O baby please don't cry
And try to keep
Your little hand upon my shoulder
Now go to sleep

The elms and the poplars
Were turning their backs
Past the rumbling station
We followed the tracks

We found an untrodden path
And followed it down
The moon in the sky
Like a dislodged crown

My hands they burned
In the folds of her coat
Breathing milky white air
From deep in her throat

O baby please don't cry
And try to keep
Your little head upon my shoulder
Now go to sleep

I told Sally in whispers
I'll never bring you harm
Her breast it was small
And warm in my palm

I told her the moon
Was a magical thing
That it shone gold in winter
And silver in spring

And we walked and walked
Across the endless sands
Just me and my Sally
Along the loom of the land

O baby please don't cry
And try to keep
Your little head upon my shoulder
Now try to sleep

To su samo varijacije na zadatu temu.

Žao mi je, ja ne želim da do u detalje pišem kako bih nekoga ubio. Mogu iznositi svoja osećanja okolo tog čina, zato što volim o sebi da mislim kao o suptilnom čoveku, i ne izražavam se nikad eksplicitno, tipa: E, ženo, postavi ručak! Već: Ljubavi moja, da li bi mogla da postaviš sto i izneseš jelo, nešto sam umoran... I nikad ne bi tuđa smrt mogla da bude moje zadovoljstvo. Mislim Ubio bih kad bih morao, u prilici bio, nadam se da nisam. Pa ja hvatam mrave i bubašvabe i izbacujem ih napolje! A ako sam zbog toga neinteresantan čovek, žao mi je.

Uostalom, moja fantazija na temu, nisam siguran da je već nisam kačio ovde na Vukajliji.
https://www.youtube.com/watch?v=T_WA3WUm24Y

Voleo bih da alkaloid postuje na temi

Voleo bih da alkaloid postuje na temi

Ahhaha, to bi bilo do jaja.

Ovo smišljam u hodu, da vidim sta ce da ispadne:

Recimo na fejzbuku nadjem grupu gde se nudi lek za ćelave ljude i sa lažnog profila ostavim komentar kako mi je kosa porasla koristeći narodni lek sa područja Sjenice.

Lazni profil napravim u nekom internet kaficu dok nosim naocare i kapu, da me provale kasnije na kamerama. Takodje ni mob ne nosim.

Onda mi se u inbox javljaju ćelavi kompleksaši sa pitanjem gde da kupe lek i da li zaista deluje.

Izaberm dvoje najlakovernijih i počnem da ih uhodim. Saznam gde zive i gde se krecu, takvi sve info oatavljaju na fejsu.

Pratim im navike i gde se krecu, da bih u jednom trenutku dok sami cekaju bus, prisao pored i kao na telefonu pricao nekome o cudotvornom leku iz Sjenice.

Tu mi on razgoropadjenih ociju prilazi i pita da li lek deluje, ja naravno kazem da ppmaze ali da pazi, ako se bude polakomio i stavi previše, porašće mu korenje umesto kose.

Posle par dana odem u net kafic i otvorim inbox, on pisao i moli za lek.

Ja mu dam lokaciju gde ce lek biti zakopan, u zabiti Sjenice ali ne sme nikome da prica o tome, inace lek nece delovati.

Kad dodje vreme, sakrijem se na litici i gledam kompleksaša kako kopa da nadje lek, i kopa i kopa..

Nalazi lek, gramzivo ga uzima i pije, oči raskolačene od uzbuđenja.

Lek počinje da deluje, da ga izjeda iznutra, grči se od leka, cijanid deluje.

Tada mu prilazim, u grču i bolu me prepoznaje sa stanice, kapira sve..ali kasno.

Ubacujem ga u raku koju je sam sebi iskopao tražeći lek...bacam mu par semena pored glave i kažem "ipak si bio pohlepan, sad će ti korov rasti iz glave"!

Ako ne kažeš da je dobro, ovaj ćrlavi što gine će biti iz mladenovca sa ferari puma patikama.

daj thilmo ne blamiraj se
:-D

Bmw Puma
Zapamti esi ret

To menja stvari iz osnova.

Ako je bmw puma, onda se iskopa iz rake i poraste mu kosa i ostane da živi u sjenici sa kupljenom albankom i žive od sira. Xd

Eto, ja bolje ne umijem. Nisam ubojica a ni pisac ocigledno.

dusan1001
Voleo bih da alkaloid postuje na temi

Haha
Jedan gif bi rekao više od 1000 riječi!

živi u sjenici sa kupljenom albankom

Sa albankom kao ženom ili kao drogom?

Pa nek bude albanka navučena na hors.

AleksandarKG bi bio serijski ubica Mletački trgovac. Išao bi po buvljacima i ubijao loše prodavce. Kao trofej bi uzimao njihov pazar.

pa kako sa albankom drogom zivi od sira hej