Prijava

Dio brt dvaput se fejspalmujem na jednoj strani zbog tvojih postova moram ti skrenuti pažnju na to STAPH PLS

Pravdoljubiv je Rađ.

A jbg, kad sam neupućen, pa i ono malo što znam ispade da nije baš tako... :(

Na kraju će biti da je Marko nosio gibanicu na VOS, a Agilni Manute Bol.

Ako mene pitaš manča nam je preneo kondilome

a mislila sam da nikad nećete provaliti :-(

Inače Benisijo je vrhunski golman. Veoma prijatan momak.

Moram da primjetim da autor Radjard Kuplung mogao da glumi vanzemaljca u Space Jam 2

Zamišljam kako pevam
Kosmo, probudilo nas more
Kosmo, u zagrljaju zore
Jebem ti

Kad se sjetim kako smo kao mala djeca kotrljali klipe...

Kad se setim kad smo kao deca gledali Eleka na rakovici u dnevniku

Previse sam nervozan da se prikljucim raconi sizenju ali vi samo nastavite ima vrh postova

Ta potreba ljudi da ispadnu inteligentni, sarkastični, ironični, intelektualci ( ovo niko ne zna šta znači)... pred drugima, čak i na internet sajtovima, doterala je sve dovde. Evo, pogledajte svoje komentare na ovoj temi, svi ste bre mnogo pametni i mnogo znate, trudite se da stvorite pozitivnu sliku o sebi u nečijim očima, i da zadržite pozitivnu sliku o sebi među onima koje ste već obmanuli. Vi niste kreirali nalog na vukajliji, kreirali ste sebe na vukajliji i potrudili ste se da taj vukajlijaški Vi bude, verovatno, ono što biste voleli da budete u pravom životu.
Sutra da se ugasi vukajlija, Vi biste izgubili deo sebe, kojeg ste ovde napravili, verujem da bi mnogi žalili za svojim nalogom na ovom sajtu kao za nekim najrođenijim, ako ne i više.
Što se mene tiče, ovaj sajt je već ugašen, prisilno, kao što je i taj vaš prisilni " intelektualizam" srozao sadržaje koji se ovde nalaze.
Hej, vidi! Konji se potkivaju! Reče žaba i diže nogu.
Ako vas uopšte i zanima šta je bio sajt vukajlija, pogledajte u autorima one koji nisu aktivni po nekoliko godina, a imaju na stotine definicija. Pogledajte njihove definicije. To su definicije koje nisu pravljene da bi se svidele mladoj studentkinji koja tripuje da je intelektualac, i da bi eventualno dala pičke ( kako vi volite da dočarate sirovim intelektom nasleđenim od nepismenog dede). Niti su to definicije koje je ta mlada studentkinja pravila jer je čula da se na vukajliji skupljaju pametni ljudi koji vole da čitaju tuđe izlive prepametnosti.
Generalno, smatram da je ovaj sajt propao onda kada je rečenica "trolololo lolololo jebem te u raspalu pičku krvavim kurcem tek izvađenim iz pocepanog analnog otvora dobra ti je ova defka +" postala nešto sasvim normalno.

Razumem sve pobunjenike jer sam i ja jedan od njih. Tako sam i dosao na los glas. Stalno nesto kukam, gnjavim, tuzakam. Iskreno, ovaj put sam se samo naglas zapitao o cemu se radi i ponadao se ispravci. U pravu je Tobako, ali protiv toga se ne moze. Ima toliko toga da se kaze, ali bi vecina autora ismevala onog ko se pozalio, pa ja necu biti taj.

Uzgread, digao sam prasinu, nije da nisam. Priznajte.