Prijava

evo plače mi svastika ceo dan ahahah

I MOJA! axaxaxaxa

Da nije slucajno i tvoja neka muzicarka?

ahahhaha bravo Pazl

Pozdravite svastike vase

Ti se zezaj, ja cu Profu da sredim prolaz kod svaje 1/1. Ne zezam ona je kvalitet vrhunski, samo je bolesna uglavu.

Ako je bolesna u glavu to je moj fax nemoj jebati daj da se ispovezujemo imam ja svastiki i bivsih svastiki kolko oces

Flautistkinja brt, sa tim treba da se zna kako se rukuje, de da mi ostanes bez... ruke. To je gore od mesalice za beton ko ne zna. Prof je to doktorirao. A za tebe imam ja odgovarajucu Svaju, pusti spot Eric Prudz "Call on me" ko ona plava sto igra, samo jos bolja. Trebalo bi da dodje ovija dana. Bistra devojka inace, reza joj nije ravna.

dogovoreno zulu ne moram da pustam spot samo nek je glupa i oce da se jebe

Fala ti Banjo što ti se sviđa moj klip

SAD vs Mexico noćas igraju.

Da li će biti zida pred golom Amerike?!

EDIT: Banjo, iz Obame progovaraju meksički demoni

Meksiko trenutno u prednosti vode 1:0 i to u gostima, Tramp već šalje ljude da kontaktiraju Pica oko patenta za izgradnju neprobojnog zida od Trske...

Ovi Ameri da dođu u Evropu dok su mlađi bi mogli biti brutalni igrači. Tipa sa 18-19 godina. Svi do jednog su vrhunske atlete ali imaju šmeka koliko reprezentacija Gibraltara

Ameri jesu u svakom sportu vrhunske atlete, ali jebiga oni imaju gde i kako da rade, problem je što njih mahom boli kurac za sportove izuzev (američkog fudbala NFL, bejzbola MLB, košarke NBA i hokeja na ledu NHL) kao što sam nabrojao takođe sve ove lige su američke, a i najjače u tim sportovima.

Sećam se letos kad je bila Kopa Amerika u SAD-u i da l bilo četvrt ili polufinale, sve u svemu igrali SAD protiv Argentine, Ameri(navijači iz SAD-a) mahom navijali za Aregntinu, jebalo im se za njihovu reprezentaciju, jer znaju da to nije "njihov" sport.

MA to su njihovi hipsteri i samomrzci koji su navijali za Argentinu haha.

A realno razvija se i kod njih fudbal i to dosta brzo. Ne mislim da će MLS brzih dana postati 'krovna' fudbalska liga ali ono, postaće dovoljno atraktivna za igrače koji nijesu dovoljno jaki da bi igrali u najboljim evropskim klubovima, a ne žele da igraju za crkavicu u kojekakvim drugim ligama ili u timovima sa dna tabele prve lige nekh solidnih lig