Предсједнички избори у Србији 2017. - СУДАР ТИТАНА

  1. Tako tako jos samo malo

  2. Ima li još ko da baš onako voli izbore? Cela ta priča oko izbora, pa čekanje rezultata, pa onda one priče posle ko je pokrao izbore i to, baš volem.
    Ja bih organizovao izbore svakih pola godine da sam ja neko.
    Malo mi je žao što su neke glave ispale iz te priče oko izbora i što nema nekih moćnih tv duela tipa Čanak - Beli - Vučić - Boško ili Vučić - Jeremić - Šešelj - Janković, ili neki stari asovi tipa Drašković - St Protić - Dinkić - Labus - Koštunica - Korać u kombinaciji sa nekim kandidatima, ili neke vrhunske random kombinacije kao Radule - Rističević, Karić - Velja Ilić, Rasim - Neša Slina - Pajtić - Miroje - Živković
    zaboravih ove spsovce, mogli bi Dačić i Ružić da se fino uvale u neke priče tu
    VUČIĆU ŠTO NAM KVARIŠ ZABAVU DECHKO

  3. E ako Tarabići tako kažu, onda mogu samo da dodam: Srbija nema alternativu, a ni klasiku, samo turbo folk!

  4. Kucajte Jelena Macic sise na guglu

  5. Zanimljivo kako Tarabići predvide nešto nakon što se dogodi.

  6. Ma oni prorekli šta su imali davno, nego su ovi što ih tumače stoka.
    Ja kad sam bio mali čuo sam za tog lika na belom konju i rekoše mi da se to odnosilo na Tita.
    Evo sad opet isti konj, ali drugi jaše.
    Za 20-god, kad se doveze neki baja u Beloj limuzini reći će neko: evo Tarabići rekli to samo nisu znali da će konj da bude zamenjen...
    Ko zna na čemu su oni bili kad su proricali i da li će stvarno oni Tomini Kinezi da popiju Moravu

  7. Gde ti je mladost

  8. Bombas=starost

    Kapirate kao pitace te starost gde ti je bila mladost ha ha ha

  9. Ne radi se o mebi, pitam tebe gde ti je mladost

  10. Ma koja mladost u ovoj drzavi, cemu da se nadam sve unistise ovi, samo napreDNO

  11. Најјаче што су и Горана Давидовића назвали Вучићевим ботом. Јеботе, а још увек није повучена оптужница против њега због драња на ону комуњару из Новог Сада, човек је још увек у изгнанству.

  12. ──────█▒───▒▒───▒█──────
    ──────█▒██─▒▒██─▒█──────
    ──────█▒───▒▒───▒█──────
    ──────█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▌─────
    ──────█▒▒██████▒▒▒█─────
    ────██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██───
    ──██▒▒▒▄▄▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒██─
    ██▒▒▒▒█░░▀▄▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒██
    █▒▒▒▒▒▒▀▄░░▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█
    ██▒▒▒▒▒▒▒▀▄░░▀▄▒▒▒▒▒▒▒██
    ─██▒▒▒▒▒▒█▀░░░░█▒▒▒▒▒██─
    ──███████▀▄▄▀▄▄▀██.

  13. Иначе, ја мислим да би по узору на Белог, требало да направимо Српску Странку Самосталних Стручњака (СССС или 4С).
    Сви да се облачимо као Бард или Анђус, да мрсимо о свему и свачему, а да не кажемо и да будемо пародија на Г17+. Као некадашњи ликови са Спортала: Златко, Сребренко, Микроније...

  14. Хахахаха де се сети спортала и тих ликова? Шта је било са спорталом уопште?

  15. Ја се скоро питао шта је са спорталом и налетим на овај сајт.
    http://www.sportal.eu/ све пише каминг сууун.

    Шта би дао да Анђус организјуе 90те стајл округли сто са Јеремијом, Јанкелом, Вучком и Радулетом. Платио би то да гледам.

  16. Opa, ovo je neko predviđanje sudbine izbora.

    B92: Redosled na listiću:Janković 1, Jeremić 2, Beli 5, Vučić 6 http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=03&dd=17&nav_category=11&nav_id=1241233

    Redosled na listiću: Saša Janković - 1; Vuk Jeremić - 2; Miroslav Parović - 3; Saša Radulović - 4; Luka Maksimović/Ljubiša Preletačević - 5; Aleksandar Vučić - 6;

    Boško Obradović - 7; Vojislav Šešelj - 8; Aleksandar Popović - 9; Milan Stamatović - 10; Nenad Čanak - 11;

    Žreb je sproveden na sednici RIK-a na kojoj pravo prisustva ima i po jedan predstavnik svakog predlagača kandididata.

  17. DE JE RASNI OĆU DA GA PITAM KO JE VEĆI AUTONOMAŠ ČANAK IL JANKOVIĆ?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.