Предсједнички избори у Србији 2017. - СУДАР ТИТАНА

  1. Nego posto sam jedno 15h dnevno na netu, dokurce mi ponekad retardi od klinaca koji pisu vucicu pederu na dnevna doza lepo do degenerika kojima je lakse da okrive druge i tako opravdaju to da su sljam jebeni, marva jebena svuda i onda bacim poneki post, malo kontrasta, malo svetlosti na njihove oci zaslepljene gluaposcu i mrznjom, ako sam jednom coveku pomogao moja misija je uspela hehe

  2. Ja blejim na puyi i ddpz i nemam tih problema, uglavnom se pljuje lazni vojvoda xd

  3. gde zivis TEČA!

  4. promašaje tipa BGD na vodi, Mercedesi i Air Serbia

    haha promasaji, a da je Salo Jankovic to sve otvorio bilo bi:
    TOOO SALO JEL VIDITE STA NE NAPREDAK MAMU VAM JEBEM KREZUBU VIDITE STA JE NAS SALO SVE OTVORIO NE TAJ VAS BOLESNIK TAKO JE SALO TO JE EVROPSKO PUT SRBIJE JEBI SENDVICARE SAD NE MORAM DA UPISEM VISU POSLOVNI PA NA WORK AND TRAVEL

  5. Danas:
    sve što Vučić uradi kažu da ne valja, ako kažeš da nešto valja kažu ti da si sendvičar

    Paralelni univerzum u kom pobedjuje salo janković:
    sve što uradi kažu da valja, ako kažeš da ne valja nazivaju te sendvičarem

    Danas: mamu vam jebem krezubu ne mogu dobiti posao bez vase partijske knjizice. Stop partokratiji

    Takodje danas: jao samo da dodjemo na vlast pa kad ovi sns-ovci dodju da traze posao hahaha (bombas rekao)

    Zbog ovakvih hipokritskih izjava i dvostrukih standarda, Vučić pobedjuje i 2016. i 2017. a pobedice i 2020.

    Samo nastavite zapenjena opozicijo, vi ste nas stvorili i nastavljate da nas stvarate. Stvorili ste nas anti-sns kampanjom 2012-e, tu kampanju nastavljate i dalje, i dok god je budete forsirali mi samo jačamo. Dok god nas budete nazivali botovima sendvičarima i po najnovijem krezubima, mi jačamo. A vi penite i pizdite. Para na uši nam izbija. A mi se smejemo.

  6. Ukoliko zelis da se kandidujes za gradonacelnika ili kakvu manju funkciju u Danskoj, ciji je ustav najstariji u Evropi, posebna i nezavisna drzavna institucija proverava tvoj istorijat. Gleda se obrazovanje, CV, sta i gde si radio, razgovara se sa onim koji te znaju i slicno... Tek posle svih provera, ako si uspesan i niko za tebe nema ruznu rec mozes uopste da se kandidujes.

    U normalnim drzavama poput Danske tuzni klovnovi poput Marka Djurica i Vulina bi bili niko i nista.

  7. tebe maestro treba silovati užarenim zaračem koliko jadno i bedno troluješ, zaista tužno već duže vreme smaraš al sad ga prebedno forsiraš

  8. na vukajliji sam naučio jednu vrednu životnu lekciju, a to je da sociopate daunovske treba jebati i srati im u pupak i da treba pišati po sirotinji glupoj(ovo sam i pre voleo al ne u pravoj meri)(ne mislim finansijski sirotinja, već intelektualno). ti si mali degenko bolesni koji zbog pažnje trčkara za društvom i smara glupim forama. neko bi rekao pustite ga sa nama nije loš dečko treba mu društvo nije dovoljno grlen kao mali e pa tu je greška treba vas jebati ko mazgove jer ne razumete kad smarate kad treba gurati neku foru a kad prestati jebeno, najlošiji si trol prejadan al svako, bukvalno svako trolvanje sa vuke kojeg se sećam je ako ne zamimljivo, bilo bar čitljivo, nekad interesantno, ponekad i smešno al ti smaraš. samo smaraš mejmune

  9. "Nacionalizam je tema za one do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kada plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kada pređe 1.000, onda je top-tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kada se popne na više od 3.000 onda prestaje svako palamudjenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi",

    Rambo Amadeus

  10. Pa ti decko pricas o izdajniku vucicu, americkim spijunima, briselskom sporazumu, stranim placenicima, veleizdajama... ne znam moze li nacionalistickije. Sah-mat sirotinjo.

  11. Али не пишем о Шешељу и не гласам са сто муслимана један Србин, ово је било просто

  12. Steta sto ti je cmar toliko razvaljen od jebanja zadnjih meseci da nisi ni svestan koliko si jako izjeban sada

  13. Напољу је баш лепо време, волим га

  14. Napolju je vučje vreme hoćeš reći ;))

  15. Shomy znas da milujes

  16. Ajde gicaj se malo znas da volim kad se otimas

  17. Ја сам Хашим драго ме је