Prijava

E treba meni in-ear slusalice meni nije neprijatno. Preporuci nesto

Uzmi xiaomi piston 3 na kp za soma i po

Mada bih svima preporucio bežične, al za to još nemam preporuku

Ni ja nisam jos probao bezicne ali kapiram da je do jaja, logicno.
Koliko je u prodavnici, jer prvo volim da probam to sto kupujem, a drugo da nisu kineska kopija kineza te na kp mada kapiram ko ce jos da fejkuje kineze xD

Sad razmisljam one slusalice sto marko hoce, sto prekriju uvo nisam koristio jos od kad sam poslednji put igrao cs, a ima od tad u picku materinu, jedno 6-7 god sig

хахаха не те што прекрију брате
https://www.geekman.in/wp-content/uploads/2017/04/Best-headphone-earphones-under-500-2.jpg
него овај фазон

A ti, markane, kad si zadnji put tačno imao in ear bubice, pa da znaš da ti smetaju, ovih milijardu ljudi sto ih koristi se ne žali preterano

Cuo sam sinoc jednu pesmu samo 2-3 reci nesto tipa " na drogama il u tesnim sobama" tako nesto glas otprilike Aleksandra Bursac/Ilda Saulic ili eventualno Edita daj nadjite mi pesmu pevam po ceo dan na drogama na drogama gledaju me ljudi ko budalu

нисам их ПОСЕДОВАО али сам позајмљивао од људи једном или два пута и био сам сав крвав

Uzmi ajfonove sa znakom jabuke seljacino ha ha ha

оћу и сликаћу их да се види у кадру знак бмва то је сјајно

Nemas Bmw druze zao mi je

E one mu taman ne ulaze u uvo, bravo bohor

Inače moraš da odaberes odgovarajući uložak da bi ti in ear bile najudobnije, uz onog šaomija dobiješ četiri komada pa testiras

мењаћу пежола за бмва можда ми порасте курац за који милиметар

Receno mu je to sve ali nije zadovoljan.

па хтео сам ајфонове прво ал онда ми каже папет да су ове боље

Menjaj tako ces dobiti neverovatnih 30 milimetara.
Skoro sam uzeo od druga da probam slusalice te sto je dobio uz osmicu trika nema ni da pricas ni da sluasas muziku kad je pojacano preko 70% oce da se ogluvi
Odlocan zvuk itd

Radj daj link onog sajta za skidanje muzike skoro ga je neko linkovao na Vukajliji
Nema veze sa jutjubom

Rajdard, zašto ajfon nose ili imućni ljudi ili ona niža radnička klasa koja obično radi najgore poslove?