Prijava

што одвајаш та два вола, зар они могу да постоје појединачно као независне јединке?

mislim da su ozbiljno talentovani momci i veliki radnici koji nemaju mira ni sat vremena dnevno - klasični HUSTLERI i da su prelep dokaz da, kolko god bio goveđ i loš u startu, neminovno postaješ ekspert u nekoj oblasti ako dovoljno ulegneš i iscimaš se

udavih se

што одвајаш та два вола,

Zbog komicnog efekta

neminovno postaješ ekspert u nekoj oblasti ako dovoljno ulegneš i iscimaš se

U prevodu postaješ bolji ako nađeš bolje ghostwritere i lika čiju ćeš produkciju da potpisuješ kao svoju.

Ili odeš u Amerike, čujem da se tamo sa diplomom srednje škole i posvećenošću od oko 4 meseca u nekoj specifičnoj oblasti može zaraditi titula eksperta.
A sad me izvinite idem da postanem ekspert u bacanju frizbija

U prevodu postaješ bolji ako nađeš bolje ghostwritere i lika čiju ćeš produkciju da potpisuješ kao svoju.

Mislim da znam na sta mislis al bih voleo da mi se dodatno obrazlozi

Pa ono znam iz solidno pouzdanog izvora da imaju lika kome plaćaju da im odradi kompletnu produkciju koji oni kasnije potpišu znači i za njihove i za pesme koje oni kao produciraju za druge, na primer onu malu Kitićevu ćerku. Mislim da im taj isti lik i piše pesme ali nisam siguran, znao sam i kako se zove tačno ali zab sam a i boli me kurac za sve to realno.

Tako nesto sam i ja cuo toliko i ja znam, kao sto su npr. pokrali raf camoru za neku pesmu bukvalno prestancali najljuce moguce, i posle se kao zgotivili pa snimili i zajedno pesmu. Al sam mislio da postoji konkretno od koga kradu i to.

Ali bez obzira, do pre koju godinu su molili Frenkija za strofu u pesmi, sad pisaju po svima

Jel ti nekad padalo na pamet se prijaviš u rijaliti?

Jel ponekad dobijes seen od simpatije?

Ja sam se prebacio sa Chroma na Edge malo za promenu, u suštini je isti kurac

Milion downloadsa 4,4 ocena na marketu moze da se proba.

cm browser sam ja koristio na fonu dobar je al sam se vrnuo na hrom

Deezer ili Spotify? I da li postoji CAKA da se nabave besplatni premium akaunti kao i CAKA da Spotify uopste radi u Srbiji?

postoji
koristim
papet napet