Prijava

Svi koji su blizu granice primaju marke, čak u Rumi primaju marke, Sremskoj Mitrovici, Šidu, Loznica

од свих ових градова Лозница је најближа босни и апсолутно нико овде не узима марке. негде по неки евро може да прође али марка не. и од каквих гована правите оне паре нисам видео једну читаву новчаницу а две године радим у мењачници.
ладно имају за сваки апоен по два лика. један за србе а други за муслимане

dosta dugo radiš u menjačnici, to je trebalo da ti bude odskočna daska za nešto više, privremena šljaka dok nešto ne iskrsne, ili si vlasnik iste a tako je teško naći ljude od povjerenja danas?

ништа од наведеног. кажу да се најбољи мењач постаје после 3 године радног стажа па само хоћу да видим колико ћу добар бити

primaju marke, ali u menjacnicama...

Bolje Marke imamo nego u Bosni ha ha

pa sta je ikad bilo dobrog u bosni sem boksita

Marlboro 100s meko pakovanje s plavom markicom

Ismih vidis mogli smo zablejati nekad da nisi debilcina mrtva

мајмунчино згазио би те колима

cekaj a sto se bunite na "bosna nije drzava"?

sta je bosna, srbi, srbi muslimani i nesto hrvata. jebes drzavu gde kad igra bosna protiv srbije, navijas za srbiju a zivis u bosni :)

ovo ne sme da se zaboravi, a ne kosovo.

kad bi se napravila drzava srbija gde zive srbi povezano imali bi teritoriju sa najcudnijim oblikom na svetu :)

ne racunajuci bec

pa ajde brate sta vise pricas ti o srbima iz svajcarske podseca me mnogo na aleksandra ll kardjordjevica

morali bi da osvojimo brcko doduse, jebi ga

koji srbi iz svajcarske?

brcko je prodato moj ujak licno prisustvovao kad su njegovu tenkovsku brigadu vratili iz brckog

svasta je prodato pored satelitskih antena i televizora. mozda cak i oluja jebena. drzavni vrh se nije toliko mrzeo da se ne dogovori koliko su sve nahuskali jedne na druge.
pa ti uzmi pusku i ratuj za nekog ponosno.

ma da i onaj helikopter pun para sto je oboren a ti gini srbine glupi

nisam reko ni za kog da je glup jbt, pricam kolko na kraju ispadne besmisleno nesto za sta ginu ljudi.

trebala bi prva reakcija kad neko dodje i kaze ajmo u osvajanje da bude jebi si mater a ne daj pusku.
dodjemo mi do jebi si mater, al za generaciju dve se zaboravi.