Prijava

Nakupilo se pitanja na ovoj temi.
Kaizen duradi nešto.

Skočimiš
šta je, srbijanci, krivo vam je što je naša marka nasljednica čuvene marke, a? Kako su izmilili iz rupa svojih čim ih cimneš gdje ih boli ahahaha

Inače, i dan danas možete zamijeniti njemačku marku čuvenu za eure po kursu od 1.95 DM = 1€

Vidi slučajnosti, 1.95 KM = 1€

Lol, pa jebena valuta vam u imenu ima konvertibilna, čisto da skontate da možete da je pretvorite u pravu valutu.
Još je nazvali marka da glupi Bosanac ne bi morao da pamti ime dve valute nakon što sredi fasadu u Gelzenkirhenu.

A ovo sa zastavom je da lici na eu kao mi smo sad drzava sa demokratskim nacelima a nema ni drzave a ne demokratije. Na sve se plavo zute sa zvezdicama se odnosi

валута ти је проваљена глупандеру

dinar je dosta dobra valuta, cenjena

Ćorav dinar pogotovo.

Hoćemo igrati fantazi za svetsko

Planiram da pravim tim samo sa belcima ko 2010 kad sam bio srebrni

Zvaće se Beli Orlovi

jedva chekam leto da se pije piwo i gleda svetcko

Leto svima asocijacija na neku bleju pivo svetsko more jebanje itd samo meni na rad preteski svakodnevni

Jutros sam platio putarinu markama ahahaha jebem vas u autoput i državu kada vam je marka platežno sredstvo pored bajnih dinara ahahaha

rekoh onoj teti IMAM OVDJE 70 RAZLIČITIH APOENA U VRIJEDNOSTI OD 210 DINARA I IMAM DVIJE KOVANICU U VRIJEDNOSTI OD 210 DINARA kae ona daj ti marke

Plati putarinu i u povratku i teraj se u istu sumu iz koje si ispilio medjede

Dok završim neke poslove vraćam se u Beograd

Pozdrav Radjard Kuplung, imam jedno pitanje za tebe i molio bih za pomoć. Naime, imam iptv box paket i mjesecima unatrag u vecernjim satima, uglavnom izmedju 20-22h mi ping ide preko 100. Napomenuo bih da mi sasvim normalno radi preko dana, ali u tom terminu kada najvise volim sa svojim frendovima odigrat partiju kanter strajka, zna da poludi, što ume prilično da me iznervira. Nadam se da mogu računati na tvoju pomoć. Velike pozdrave ti šaljem O/

Da li negde u to vreme i gospodin Kajgana senior zavrsi svoje obaveze oko tresanja pa sedne da gleda ljubav u zaledju?

Takodje je bitno da nam kazes da li si racunalo povezao sa modemom putem gajtana ili wireless antenice?

Izvini papet master, ali pitanje je upućeno radjard kuplungu...