Prijava

To. Zajebite mene, držite se svoje priče!

Jebote svaki drugi dan otvaraju novu temu o Kosmo ili Bohoru, pa zar ste vas dvoje toliko interesantni? Kad će Armin i Shomy23 da dobiju svoju temu? #bromance #guylovenotgaylove

Pa normalno da te spominju kad konstantno tripujes nekog moderatora i bitnost, sad si kao nesto iznenadjen

Promeni nik u Kosmojac, kontas hehe

I defku mi usput odaberi

Kontam.
Ti me činiš bitnim bebo.

Ћао Космајац

Apsolutno ništa nemam protiv kosmpolite... Dosta ljudi ođe sere po njoj, u fazonu da je ovakva ili onakva prema njima, i moguće da je stvarno tako, ali prema meni je bila vazda maksimalno korektna, tako da je nikad nijesam prozivao i ako znaju ljudi da sam mnoge autore, a naročito pojedine moderatore stalno napušavao.

Međutim...

Nemam stvarno pojma zašto mora njena da bude zadnja po pitanju odbana Rasnog... Je l' zato što je moderator, ne razumijem?
U svakom slučaju, ja mislim da je ona ođe u prvom redu oštećena pa tek onda moderator i svakako da ima puno pravo da zamjeri Rasnom što se ponašao kao nedojebani klinac, ali ovo je sad već čisto istjerivanje inata...

Pa kad se neko pušta iz zatvora prije isteka kazne, je li o tome odlučuje oštećena strana iz procesa u kom je osuđen na kaznu, ili neka malo objektivnija komisija? Koliko znam, a znam dosta dobro, ovo drugo je u pitanju... Inače nas se jedno bar 90% ili neutralano ili podržava odban za Rasnog... Preostalih 10% čine Kosmopolita, koju za to opet ne mogu kriviti, i šaka kul glavica koje ponavljaju istu mantru otkad sam se registrova na ovaj sajt.

Toliko. Pozz

daj nek neko napravi anketu da glasamo za odban rasnog, cisto da se vidi situacija na forumu povodom toga, ne bih rekao da je 90%

moze
dajte onaj sajt za pool
al to ne bi trebalo da odluci svejedno,nego zasluzenost a on nije zasluzio

moj glas ide na ,,treba definitivno,,

Ovde svako može da glasa neograničen broj puta, pitanje je ko ima više botova

daj nek neko napravi anketu da glasamo za odban rasnog, cisto da se vidi situacija na forumu povodom toga, ne bih rekao da je 90%

Preko 10% nema onih koji stvarno imaju nešto protiv Rasnog... ali ono, imaš mnogo šupkala i likova koji misle da su mnogo kul ako seru po nečemu po čemu seru neke autentične "kul glave" tako da me ne bi čudilo da strawpool pokaže fazon 80% da je za produženje bana...

Ali evo, ako želite:

https://strawpoll.de/sg4f4zr

i na ovom glasam za DA

ko je bre ovo glasao NE na oba ova pola!!

bolja pazlova, ne daje više puta da se glasa, ali nema opciju 'boli me kurac'

Ovde svako može da glasa neograničen broj puta, pitanje je ko ima više botova

koje sranje jbt
al na ovom sto je clanad okacio ne moze zato tako da bolje da se tu premesti glasanje