Prijava

Kao sto se iz naslova moze videti, stvar je krajnje delikatna. Ili zajebana, zavisi od govornog podrucja. Ustanovljeno je da mi je donji desni umnjak klasicna jajara, nije mu dovoljno sto vec zauzima najvecu kvadraturu vilice, vec planira da prosvira i druge, okolne, neduzne zube. Posto je jedino resenje vadjenje pomenutog, a poznato je da se ljudi vise plase zubara nego Bobana Rajovica u halterima, znacila bi mi podrska svih ljudi dobre volje i onih koji se tako osecaju. Nece biti organizovane grupne posete pa mi virtuelne pomorandze, banane, mandarine i slicice sa Svetskog prvenstva mozete poslati preko pvt-a ili ove teme. Tulum, zubov vlasnik, nadam se ne jos zadugo.

Tulume
ne znam sta da ti kazem :(
rokni skota nemoj da ti smeta samo se nadam da ce sve ali sve biti ok.:( javljaj :))))
edit: jebote ako si to normalan jebes mi mater :DDDD

Nemoj ništa da se plašiš... Samo jako zini i čekaj da ti ga izvade :))))

http://www.javno.com/slike/slike_3/r1/g2008/m08/y179160247780917.jpg
Evo ti novi zubi i faca.

Uz tebe sam svim srcem i zubima.
Ne daj se i ne boj se.

Drž' se Tulume, ne daj se dušmaninu...
Kad izvadiš sotonu, od tog momenta više nećeš biti Tulum, već Zulum... :))

Vadi ga, Tulume! Ako ti treba podrska, evo ja cu da se skinem!

Ma to i ja mislim. Pametnije mi da ga izvadim na vreme nego posle da mislim. Svaki vid podrske je dobro dosao.

Ja sam spremna za nadljudske napore po ovoj cici zimi. Sva, samo da ga izvadis!

Tulumbac, pušti zub, neka jede govna.

Nemam komentara,previse sam potresena. :( :D

Jadničak.
Saosećam se s tobom.
Sam Bog zna kako ti je.

лејди килер трза на тулума :)

Држ се Тулуме , можеш ти то!!!

Јел мпже неко редовно да обавешта о овој теми , скроз сам се потрес'о... :(

ма ко му је крив, да је редовно иш'о код зубара, сад вероватно не би им'о проблема... :)

Mislim da nas Tulum opasno zajebava. Zub, a? Kači sliku da vidim, dok ne vidim, ne puštam suzu! :-)

Kako ćeš da jedeš voće ako te boli zub? Lažove. :)

@kostja

Bio sam letos i rek'o mi je stomakolog da ce mozda da pocne da se dize na pravu stranu a mozda ostane kriv pa ce morati da se vadi. Danas mi je rek'o da mogu da ga pusim, tj. ne mogu ni da pusim dok ne izvadim zub. Eto. :)

@Insolent

'de bre ja da zajebavam? Zar ti licim na nekog zajebanta? :) Uostalom, zovi VMA i pitaj imaju li pacijenta "Tulumov zub", ako meni ne verujes.

@Ivana

Pa ne jedem sad. :( Dobio sam ideju da cedim jabuke pa da picim preko infuzije, samo nisam siguran da ce to raditi bas kako ja hocu.