Prijava

Особа А: Alo bre gde su posteri??? Pobicu vas sve

Тилмо: Како сте такве нубине.. Само промениш реч на линку дефиниције у постери. Ја ево управо гледам постере из времена кад је Де Гол ушао у Париз, смешни су.

Ovo sa Persijem je suvo zlato.

Тилмо кад ће поставиш онај рецепт за чорбу од тираносаурусових костију што си правио

Ako ćeš da oživljavaš, popuni ove kometare koje si obrisao od sramote lol

https://vukajlija.com/forum/teme/72648-istina-o-tarzaniji-ako-nekog-boli-kurac?strana=1

uuu ima kopiranih komentara, ovo je blago prskajućeg zapate.

Zaрata
можете ли да замислите који ја гнев осећам, да кренемо од новца, што сам покраден а писао сам 6 година. друго, она епизода са пинком, треће те антисрпске ствари, ризикујем да звучим мало патетично и кринџи, али мени је прадеда четнички војвода, а овамо текстови како требамо примити више миграната. али крив сам јебига, у почетку сам се био полакомио због пичака (капало је тада, јебига), после обећања о неком новцу, а и пасиван сам био, мој задатак је био штанцај текстове о дејтовима и ћути си. и ове инсајд информације не знам шта су чекале до сад у мени да буду избачене.
ЈЕБЕМ ИМ БРЕ МАЈКУ

Kad se već zove po meni, ovo će biti moj blog rođaci.

Zaрata
можете ли да замислите који ја гнев осећам

Ma nije to ništa, znate li šta se meni desilo...

Šeki apruvz

Zaрata
ризикујем да звучим мало патетично и кринџи, али мени је прадеда четнички војвода

Hahaha pa brt jeste bio vojvoda šta da radim jbt :)

Nego nemoj ja da talasam previse, će pošalje Tilmać PEĐU SLINČU

šta se plašiš, ti si cinkaroš pandurima.

2016 се раскантава Френки са остатком дневњака због проблема са дрогом. То сазнајем од остатка новосадске екипе. Тада и сазнајем да је крао паре од сајта годинама, али годинама

Hahaha kako si iz OVOGA zakljucio da sam cinkaroš pandurima

Brat otvorio si temu da prozivas tarzaniju gde su ljudi sa kojima si radio.

I onda na vukajliji ladno pricas kako se neki lik drogira i krade pare za drogu.

2016 се раскантава Френки са остатком дневњака због проблема са дрогом. То сазнајем од остатка новосадске екипе. Тада и сазнајем да је крао паре од сајта годинама, али годинама

Svejedno što su te najurili kao govno, ovo nisi smeo da pišeš iz očaja i osvete.

Ne radi se to tako druže.

Pa dobro stoji al kako je to CINKARENJE policiji, misliš da neko može na sudu ovo da iskoristi lolo

Ne može na sudu, samo ukazujem da si pička ljigava. To stoji u tekstu.