Prijava

Hahahaahah brt rekao si da cinkarim policajcima, obrazloži.

Zaрata
можете ли да замислите који ја гнев осећам, да кренемо од новца, што сам покраден а писао сам 6 година. друго, она епизода са пинком, треће те антисрпске ствари, ризикујем да звучим мало патетично и кринџи, али мени је прадеда четнички војвода, а овамо текстови како требамо примити више миграната. али крив сам јебига, у почетку сам се био полакомио због пичака (капало је тада, јебига), после обећања о неком новцу, а и пасиван сам био, мој задатак је био штанцај текстове о дејтовима и ћути си. и ове инсајд информације не знам шта су чекале до сад у мени да буду избачене.
ЈЕБЕМ ИМ БРЕ МАЈКУ

Ovo je moj blog, ajde da krenem sa analizom gore citiranog, ja se bavim analizama na ovom sajtu jbg.

Aha, nije ti se sklupčala džigerica sad dok čitaš ova tvoja sranja.

Tebra do sad sam ocekivao da nadjes gde zivim sta radim, pa malo insajd informacije o meni procuris kao o keltu, ovo je dosadno... budi TILMO jbt, ovo moze svako da kopi pejstuje, ja zelim TILMO momente na ovoj temi

Lol kao skrećeš temu i ja kao to ne provalim.

Druže, otvorio si temu gde prozivaš i onda obrisao svoje komentare od sramote.

Srećom nešto je i ostalo.

али крив сам јебига, у почетку сам се био полакомио због пичака (капало је тада, јебига)

Brt... mora nešto bolje...

Zaрata
можете ли да замислите који ја гнев осећам

Томдрил Мерилин
ahah, zvali te da im brojiš ljude u pozorištu, oplakah. čak i da je hiperbolisano, kakav mix žalosti i smijeha

Da se razumemo brisanje postova nakon pljuvanja po Tarzanima je bilo baš jadno ali ne nivo Peđa Slinča i cinkarenje pandurima jadno. To je jadnije.

Ajde mrš u pičku materinu džonimire princu na belom konju i to.

Hahaha al si prso jbt

Nego da se vratimo na Zlopatu.

Svuda se krade jbg, ali ako je ekipa dobra svi su dobri, nikad se ne sazna tačna cifra.

Zapata
иначе цифра о којој говоримо, када говоримо о френкијевом мажњавању лове, иде до 7-8 хиљада евра

Jebote prevoziš kobasice po ceo dan a žena mora da ih potraži na drugom mestu

Dobro Zapata. Dolaziš sa duplih ili šta. Koje su ovo fore vređanja članova porodice.

Kao sad si pobedio i to.