Prijava

Zaboravicemo na onaj mali peh od malopre.

Tema za ljubitelje prirode, zivota u prirodi, prezivljavanja, lova, ribolova, planinarenja, prvog maja, itd itd

Primitive technology - odličan kanal (Baronova preporuka)

Sta biste sve poneli kad bi krenuli da provedete par dana (10 npr) negde u prirodi?

Prvo bih poveo devojku ofc, sta cu tamo sam kao ovan. Verovatno bih poneo neku knjigu, telefon cisto da pravim slike i snimam, ono sranje od baterije da pripunim. Poneo bih nekih sirovih namirnica pa bih tamo sam sa devojkom pravio hleb, eventualno przio neko meso itd, kuvao neko povrce, poneo bih upaljac, mozda cak ni posude ne bih nosio nego bi pravio neke od blata. Ne bih nosio sator nego bih napravio neku barakicu. Cigara bih poneo dosta, i alkohola verovatno. I flasirane vode za svaki slucaj

gotivna je priroda i atmosfera

биљке су исто закон

Planina mi je malo heavy, sto kazu urbani ljudi, pre bih negde gde je solidno toplo i gde moze neka riba da se ulovi. Kljucno pitanje: poneti sapun ili ne (potpuno se stopiti sa prirodom)? Ako cu na planinu onda bih pusku svakako nosio, da odstrelim neku divljac, makar i fazana, moram nesto strpati u zeludac.

Svakako se nadam da cu moci da priustim sebi tako jedno neponovljivo iskustvo. Bas dosta znace tako neka iskustva u zivotu. Ako nista drugo makar da napravim malu baraku uz pomoc sekire i 10 prstiju i prespavam tu jednu noc.

Мораш онда и баш доста метака да понесеш, јер ће те сигурно понијети да пуцаш испочетка, онако безвезе, док се не упраксаш ако ништа. А што се тиче фазана, боље ти је да научиш да ловиш неке веће животиње, рецимо великог фазана. Великог фазана тражи, дебелог. Не знам сад како то код њих иде, да ли је највећи фазан и матица у роју фазана, па ако њега убијеш да се остали погубе, као код пчела. То би било одлично, да убијеш једног фазана а добијеш тридесет.

I da, psa bih poveo. Jebote gledam klipove sad o ovome, niko kera ne vodi sa sobom, a nekako gotivno je kera povesti.

Ollanik ako zelis da odgledamo neki dokumentarac na ovu temu dok pusimo buksnu dacu ti adresu u pvt da dodjes (sad bukvalno)

Фазан се лови читав дан јер се јако добро крије и крије се у дубљој трави, а у дубљој трави има и змија тако да треба имати муда да би ухватио фазана... али стрпљења првенствено...

Треба направити добар план за лов на фазана... за почетак ако кренеш недељом у планину или негдје гдје поуздано знаш да има фазана треба понијети за почетак бар килу пилетине да се издржи тај дан.. јер ко зна, можда га ухватиш а можда и себе упуцаш у ногу од досаде...

Више се исплати гађати голубове, патке или врапце...

Maestro nema veze sa kojeg profila dodjes uvek si debil

Brate dobar ker istera fazana na cistac ko iz picke, jedini omanji problem je sto je fazan pokretna meta pa trebas biti skilovan da pogodis, a i imati malo srece

Ja zivim u vukojebini, ne bi se niko menjao samnom bez obzira koliko kenja da bi :D

rokneš glavnog ostali sami skaču u vatru

Ja zivim u vukojebini, ne bi se niko menjao samnom bez obzira koliko kenja da bi :D

A znam kako ti je brt, niko ne zeli da zivi u vukojebini, ali je prekul osecaj kad sa svojih 10 prstiju napravis neku improvizovanu baraku, kad sa svojih 10 prstiju ulovis nesto, nalozis vatru, isprzis na zaru i pojedes. Neprocenjivo iskustvo. I to radis dok ti ne dokurci pa onda odes kuci, obrijes se, obuces lepo, namirises se, odes u lokal gde nastupa Aleksandra Prijovic i nagradis sebe

U solidnom sam gasu oko ovoga, pocecu da gledam seriju Lost hahaha

Па добро, живот у вукојебини има и својих предности, ви чујете крике дрекавца око поноћи

Maestro, vrlo sam blizu da ti nađem adresu. Vrlo, vrlo blizu.

Hahahahhaha vidi ovoga, opet mu nesto smeta. Evo da ti skratim put: daj ti meni tvoju u pvt pa se vidimo ovih dana. Moju adresu imaju svi ovde. A ti picko ni jednom nisi dao svoju iako sam ti trazio sto puta

Udavicu te kao macku picko jedna. Gazicu te dok god dises. Slomicu ti i nos i vilicu. Samo da saznam kako se zoves, prezivas i da dobijem tvoju sliku, pretvoricu ti zivot u pakao. Mamu ti jebem zakrzljalu