Prijava

Bane ne nerviraj se, ja ako treba tako ko me nervira posadim u vocnjak :)

Mnogo je dobro desetak dana tako odvojiti se od civilizacije i praviti sa svojih deset prstiju sve itd. Ali kad bi čovek iz grada morao da živi tako, skurčilo bi mu se za nekih mesec dana. Ja sam bio u vojsci na nekoj čuki iznad Bujanovca, nekih skoro četiri meseca, ajd da izbacim Šiptare iz priče, nebitno, ali podivljali smo tamo u šumi, živeli kao zveri, pljačkali neko jadno obližnje srpsko selo da bismo imali rakije da ločemo, topili sneg za piće jer par meseci smo bili toliko zavejani da nije mogla cisterna da stigne do nas, obarali jebene četinare tupom sekirom po ceo dan da bismo se zgrejali, posle se setili da ih udarimo BVP-om i dovršimo sekirom, a sva tri obroka konzerve, narezak triput dnevno, jednom jedan upucao vepra divljeg, jeli smo ga bez testa na trihinelu. Ko je imao štek trave, taj je bio car, a žickao se bensedin i žvakali smo ga kao bombone. Da se na kraju nije otopio sneg, mislim da bismo se poubijali međusobno.

i preko njega posadis sljivu i niko nema pojma sta se desilo :D

Valde pa zato ja kazem 10 dana. I po mogucnosti u toplo. Isparanoisao bi se covek u tezim uslovima.

Jooooj svi ste mi nesto hrabri, sve sam Ber Grils i Jovan Memedovic, a kad bi vam prvi put creva zakrcala i noge ozeble vratili bi se pokunjeni kucama :Ppp ;D
Ali dobro, onda bi bar vise cenili materinu hranu i radijator sto vas grije xD
Poyy

Valde pa zato ja kazem 10 dana. I po mogucnosti u toplo. Isparanoisao bi se covek u tezim uslovima.

Ja odatle posle prekomandovan u Beograd, tačno u stari Generalštab, kod SKC-a. I prvi put dolazim u menzu, lik koji deli hranu me pita: Koji kolač želiš? Ja reko: Šta?! Ovaj kaže: Pa hoćeš krempitu ili koh? Ja se spremim da mu se najebem majke milosne, još onako podivljao od vukova, snega i Šiptara, kao, mene si našao da zajebavaš... Kad ono, stvarno, pogledam oko sebe, ljudi uzimaju koh ili krempitu. Tu sam umalo zaplakao, zaboravio sam bio u toj vukojebini i šta je koh i šta je krempita.

Маестро ♦
Jooooj svi ste mi nesto hrabri, sve sam Ber Grils i Jovan Memedovic, a kad bi vam prvi put creva zakrcala i noge ozeble vratili bi se pokunjeni kucama :Ppp ;D
Ali dobro, onda bi bar vise cenili materinu hranu i radijator sto vas grije xD
Poyy

Ma ima da se nađe u prirodi svašta, preko cele godine pečurke i bobice, i ako uloviš nešto, ali to bih samo ako moram. Naravno da bih se vratio kući ako gladujem, koji kurac ću da jedem zmije i bube ako ne moram.

Ja ti kazem kako jeste, 8 godina sam ziveo koje kude pa se vratio an dedovinu. Zapizdine nema gore. Prvo sam padao u depresuji ali posle nekog vremena naviknes i to je to. Tesko je naci zenu, ali ako te ukenja kao mene onda ti nista vise u zivotu ne treba.
Iskreno mnogo manje nervoze nego u gradu.
Zimi jeste malo zajbano ali ono, prsuta, stelja slanina... Snadje se covek. Malo lov i to je to, prodje zima :)

ada bojana ima.najjacu atmosferu

Negde sam procitao da mozes kupiti sebi privatno ostrvo za pisljivih 20k evra ahhahaha. Al koji ce ti kurac, dosta ti je i 10 ari. Ili kupis dva hektara, napravis 20ak baraka i izdajes bogatim egzibicionistima.

Ako to ne prodje uvek mozes zapoceti posao sa prisivacima

Vraticu se u prirodu, samo ako dozvolis da te tamo dobro izjebem.

Bombas: hoce covek da ja dobijem batina, ali je toliko fizicki inferioran da zeli da me neko drugi bije umesto njega. Znaci da ja pristanem na to da se tucem sa nekim drugim likom koji se tuce u bombasevo ime dok je bombas na sigurnom. Paaaaa mozda i nesto najjadnije sto sam video u svom zivotu

haha gde ne brt
lik me ovde mesecima vija sa pretnjama
"uskoro cu ti saznati adresu"
A kad mu pruzim priliku da se sretnemo kaze mi "ne smem ja da se tucem ali mozes da biras nekog drugog da te tuce"
hahahahhahahhaha pa lol jebeni.

Najgore od svega nikad nista liku nisam rekao, samo jednostavno coveku se ne dopadaju moji postovi i odlucio da treba da dobijem batina zbog toga. Pazl i ombre ga jebali kao majmuna, snimali rep pesme o njemu hahahahaha, ne fali im dlaka z glave, i lik ocekuje da ga se neko boji ovde (wtffff???)

Kisjela voda rada :^)

ada bojana je najjace mesto za kampovanje leti, malo je frka sto nema pijaće vode al doneseš iz Štoja balone i gotovih jela pa grejes na plin jer nema bas nicega. znaci izlazak-zalazak sunca nista ne preprecuje da vidis citav proces, plaza odbojka sise, finci cileanci teksasani al realno ko ih jebe. Najjace je doći s dobrom ekipom i dobro kamp opremiti, poneti rakije od kuce itd i krastave obavezno jer nema radnje 10km u krugu ako ne i jače. kamp se ne plaća, i realno za 10 dana dosta je 120€ ukupno i put i sve. Mada smo mi izvukli sa 130 ponaosob naas 4 -skoplje-ohrid-tirana-ada bojana-ostrog , 8 dana. ne racunajuci gorivo. + na ohridu prodidzi.
uvece Gecko klub radi tehno a dom kulture je bas prefin i za kuliranje posle 02:00 pocinju svirke,ispred se greje na vatricu. spavanje u najlosije ikad opremljenim satorima znsci jedno ćebe na dvojicu, duks kao jastuk i bilo je nikad finije. nema jebenih telefona jer realno te ne interesuje da ga punis u lokalima. Sam dolazak do ade je jebada jer je bas zabaceno mesto i treba 7-8 minuta kolima s puta doci doplaze a oko plaze su sume za kampovanje. ima naokolo dobrih paleta da se pravi sto,stolice i potrebstine za rucak itd. uvece kao sto sam rekao su ljudi po plazi oko lokala alimnogo je bolji osećaj u kampu ostati i vrteti rostilj. mozda nabasa dzumandzi sa tecnim esidomm znaci kola su ogromna prednost al priroda je + zilion