Prijava

suma je zakon.poneo bi noz

http://vukajlija.com/forum/teme/71399-vratimo-se-prirodi?strana=2#post_3658160
Ok opet trolujes, ili si glup. Izvini ako si mislio da se ironicno nasalis mozda sam i ja glup, samo zelim da prestanes da ,,trollujes,, vec par meseci evo, stvarno je glupo i samom sebi bas najgore radis. Nadam se da si se oporavio sad, budi spreman da ce trebati mesec dana da te prihvate, bombasa su isto toliko trebali, ja sam prvi rekao da se covek samo sali jer je glupo reci loool, troll, svi ste istrolovani tj: salio sam se, sve je sala; onda bi tek izgledalo da je retard, pa se brani. Mada ja sumnjam da su ga pojedini i sad ,,prihvatili,, izvinjavam se sto koristim ovu rec, ne koristim je striktno samo je ona najjednostavnija za definisanje onoga sto bi se trebalo reci otprilike u ovome, ne znsm sto stalno moram da vam objasnjavam svoje reci, nisam u nikakvoj borbi za neku poziciju na sajtu ili sta vec mislite da radim pisem sta mislim, nepametno ali jebiga :) (mesa uvek kaze da se to ne treba raditi :))), jedino me za to mozete uhvatiti pa jebite nije problem, nije niko savrsen ja i mislim da sam glupan otprilike ali nismo svi imali uslove za citanje knjiga i sviranje klavira izvinjavam se. Valdemara je samo usralo

Ne razumem sta je ovde trol? Prenosim sta mi je bombas pisao u pvt

Aranzmani 10 dana divljine. Moze sa prevozom moze bez, moze klopa u blizini moze bez, moze sa prenocistem moze bez. Cena varira u odnosu na to koji je paket, info u pvt

au me$o oces da se ispovracam ovde bog s tobom i andjeli bozji