Prijava

Jeste zajebana situacija. Objektivno bi najbolje bilo da predsednik postane Dacic prase staro, mada i Toma moze da vrsi posao i dalje. Najverovatnije ce se zbog toga ici da se odrze izbori komplet.
Ja samo da izrazim zadovoljstvo zbog akcije "Voz", tako se testira voda, da da.

Diverziona teorija rata, klasičan primjer iz knjiga:

napravi tenziju (ili izazovi rat, svejedno, bitan je sukob) na granici da bi sutra rekao kako je zemlja izložena opasnostima, sve da bi izazvao nacionalno jedinstvo u uslovima kada ti je zemlja u debelom kurcu, kupuješ vrijeme jeftinim politikanstvom. Čarls Kegli, Judžin Vitkof "SVETSKA POLITIKA", koje oćeš izdanje, boga mi.

Ko bre da ratuje? Siptari? Axaxaaa...
Jedini ko ratuje i kada nema nikakve sanse smo mi. Ostali legnu na rudu i otvore usta da ga puse odredjeni broj godina dok se situacija ne promeni, kao zemlje bivseg Varsavskog pakta.
Kada (i AKO,jos nije sve sigurno tu je oko 80%) vide da su ostali bez americke podrske oni ce pokusati da smire situaciju.
Oni napadaju samo kada ih je vise i kada su sigurno jaci.
Ja sam JAKO zadovoljan odgovorom EU, i odlazece americke administracije.
EU- (u prevodu), e boli nas bas kurac, imamo preca posla.
USA Administracija odlazeca-(u prevodu) AAaaaAAA SKVI SKVI mali siptar mali, mi ga volimo, ali nazalost odosmo...
Samo polako...

Eto, vidiš da ne razumiješ i zato si i progutao udicu kao somina.

Skočimiš je hteo reći da kad je prpa da ne izbije rat, ne menja se vlast. Ukratko rečeno, jedna lepo upakovana istina, već 100 puta korišćena. Nisi morao da se kuneš, opšte poznato je to (valjda).

Kurče se sa tim vozom, ovaj grobar juče u direktnoj konferenciji samo što nije objavio rat, a u stvari daju Šiptarima malo pomalo sve što ovi sa Zapada traže da im damo, i to konstantno, iz godine u godinu sve više. Valjda je svima jasno da taj voz služi samo za domaću upotrebu, što kaže Skočimiš.

Pa za domaću, od Beograda do Kosovske Mitrovice, unutrašnji saobraćaj. Xexe

У свему овоме око воза ми је чудно што се поред Вучића само оглашавају Тома, Дачић и Чеда. Остали ћуте. Чуди ме да нема никакве реакције остале опозиције (ни ове еунијатске, ни ове анти-европске). Ни радикали, ни Двери, ни демократе, чак ни онај билмез Радуловић, нико не реагује. Нико не прича о возу, само о председничким изборима.

Vidim neke ,,patriote" seru po Jeremiću. Valjda oće da debeli izdajnik odvede zemlju do konačnog priznanja Kosova i još nekog sranja npr sa sandzakom.

Јеремића је гласно подржала Јелена Милић. Подржава га и Борис Тадић. И како онда Шешељ издајник, а Јеремић патриота?

A ti razumes? Svaki potez koji sadasnja vlast napravi posmatras iskljucivo kroz prizmu njene zelje da se na istoj odrzi sto duze. A stvar nije ni blizu tako prosta.
Ja iznosim svoja predvidjanja, sto sa sobom povlaci da mogu da budem demantovan i osporen cim prodje neko vreme i stvari se dese ili ne dese.
To sto je poslat voz je samo jedno parcence mozaika, ali naziru se konture nekog plana i smislenog delovanja, i to je dobro.
A to sto ucis na FPN, to mozes slobodno da okacis na kurac, uzmi pa citaj National Interest, Warisboring, Lawyers guns and Money, na dnevnoj bazi ako hoces da steknes predstavu kako funkcionise svetska politika.
To sto mrzis Vucica je tvoja stvar, ali te previse zaslepljuje, ja mrzim, mrzeo sam i mrzecu Stipe Mesica ali govno je brijantan politicar.
Ajd pa videcemo vrlo uskoro ko razume ko ne.

Ahahah torazulu Stipe Mesić sad reklamira neku flaširanu vodu. Baš jadno izgleda.

Јебем ти, како сам алергичан на овакве што мисле да су само оне мајке.
https://pbs.twimg.com/media/C2S-sUmXgAAk8b_.jpg:large

ЕДИТ: Ахахаха! Невероватно како су патриоте из фотеље успеле да натерају ову "интелектуалну елиту" да напуне гаће.

A ti razumes? Svaki potez koji sadasnja vlast napravi posmatras iskljucivo kroz prizmu njene zelje da se na istoj odrzi sto duze. A stvar nije ni blizu tako prosta.

To sto je poslat voz je samo jedno parcence mozaika, ali naziru se konture nekog plana i smislenog delovanja, i to je dobro.

Samo ću reći da oni još ne znaju šta hoće. Hoće Kosovo, hoće EU, hoće Rusiju, na takvo ponašanje hoće da bude garant mira u regionu, hoće rat, hoće mir, hoće pare, hoće uštede, hoće zaposlenja, hoće oružje, hoće piški, neće piške. Kontradiktorno.

A to sto ucis na FPN, to mozes slobodno da okacis na kurac, uzmi pa citaj National Interest, Warisboring, Lawyers guns and Money, na dnevnoj bazi ako hoces da steknes predstavu kako funkcionise svetska politika.

Nema veze FPN, to mi je tek treći fakultet, imam ja još nekih predznanja iza sebe :)

International Security
Security Studies
International Relations
World Policy Journal
Foreign Policy Analysis
International Theory
Le Monde Diplomatique

Na ove imam pretplatu. To je samo u novcu godišnje više nego što ti izdvajaš za gorivo i gaće, a u vremenu provedenom za čitanje da ne pričam. Zato nemoj da elitišeš, svakako znam ja da je vaša kafanska politika superiornija od ove naše, šta mi tu seremo na obrazovnim institucijama, kurac glogov, čitamo knjige kofol mi pametni. Svako dobro ti želim :)
https://www.youtube.com/watch?v=7EwjRxHzDZ0

Samo ću reći da oni još ne znaju šta hoće. Hoće Kosovo, hoće EU, hoće Rusiju, na takvo ponašanje hoće da bude garant mira u regionu, hoće rat, hoće mir, hoće pare, hoće uštede, hoće zaposlenja, hoće oružje, hoće piški, neće piške. Kontradiktorno.

Ја то не бих назвао контрадикторно него шизофрено.

U ovakvim situacijama se svi u sve razumiju, koji će ti kurac škola, imaš gugl, pogledaš, svi znaju sve, svi su instant pametni, a na kraju niko veze nema šta zapravo treba očekivati.

Pazi Skocimise, nista mi manje nisi simpatican posle ovog posta. Da bude jasno, prvenstveno te gotivim jer si za razliku od vecine dokazano izlazio ljudima na crtu u borbi, a i razumes se u stosta.
Zelim sve najbolje tebi i tvojoj porodici. Fakultet i samo gruvaj.

Pazi, druže, ja se uopšte ne ljutim i stvarno i iskreno ti želim svako dobro, uopšte nisam ironičan i slično, a i dalje te poštujem koliko se to može poštovati preko foruma, ne podudaramo se tu u stavovima i to je to, moremo otić na pivu ako piješ da razlučimo u 4 oka, ljepše se priča.

https://www.youtube.com/watch?v=D3M8gcjM1wQ

mitru je juče bio rođendan, inače

ovo znam jer sam pisao prekjuče skriptu koja na proizvoljni tviter nalog pošalje 250 tvitova s naslovima mitrovih pesama

ako imate mušteriju kojoj bi ovo značilo, ostavite mi njihov tviter hendl ovde