Prijava

evo pređite ovde sa borbe titana, biće preglednije

Ova tema nema Titan u naslovu mislim da ću da je spemujem

e jebi ga, šta ću sad

Nadam se da Vučić neće prihvatiti zahteve studentskih govana, ali da će ispištovati njihovu volju i napraviti parlamentarne izbore. U njih ulazi zajedno sa SPS-om, ponovo uzimaju preko 50% i samostalno formiraju vladu. Tako se ispišaju po opoziciji, ali ono, baš do kraja.

od 55% koje je dobio aleksandar i onih 10 kandidata koji su bili uz njega, jedno 45% glasova je bilo na foru - direktor neki naprednjak kaze svim radnicima ili glas ili otkaz, i ono smaranje od vrata do vrata aj glasaj molim te dobicu poso i tako dalje i tako dalje...10% su clanovi i simpatizeri, ostalo sve su mukom naterani glasovi da bi se zadrzao\dobio posao ili neka druga korist.

a sve ovo sto nije glasalo, skoro pola birackog tela, to nista nije vucicevo, ne bi dobio nista od tih glasova slepaca koji nisu izasli jer njegovi botovi su disciplinovani i svi do jednog su glasali

Nažalost Pezose nije tako. Narod voli Vučića. U mom selu se svi bave poljoprivredom, niko nema od politike ni dinara, a Vučić odnosi ubedljivu pobedu. Postoji par ljudi iz sela, stari ds-ovci koji svake izbore dolaze da traže sigurne glasove, ali im ne vredi. Narod na selu voli Vučića. Pomirite se s tim studentarijo.

Mislim da nama treba jedan predsednik koji se UOPSTE nece baviti politikom. Samo proizvodnja i sport bato, a slogan -- LEBA I IGALA.

Prvo lepo osvojimo zlato na sveckom u fudbalu, pa naranimo noloa i samo ulaganje, bazeni tereni vitamini a onda kad nas krene napadnemo Ameriku

Mora da budu titani majku mu.

ahahahaha što mi menjaš naziv teme ti mali

nemaš dva pišanja u firmi i menjaš mi temu je li?! jao jao

ahahaha jebi Svetlanu svrsavaj joj po temi, ahahaha

MOD EDIT kujo, MOD EDIT

jel vas bilo troje na protestu večeras bombas

Inace evo pene na informeru, pocelo je da im smeta

uvek sam bio iskra koja pali vatru, nek je i dvoje dovoljno

Радјард Куплунг
za koga si glasao, žajkela?

BELI!

Ово је Бохор поподне оставио у оној теми. Разлози протеста.

Космајац
Pita me otac šta je svrha ovih protesta, a vidim i ostali se to pitaju i zašto nismo na izborima srušili vlast ako nam ne odgovara. Krenuću redom. Čitaj stari, a čitajte i vi ostali...

Predsednički izbori su samo uzrok onoga što u narodu tinja već godinama. Ljudi koji su na ulicama, ne žele više da : nemaju posao samo zato što nisu SNS. Nemaju nikakva prava samo zato što nisu SNS. Nemaju nikakvu budućnost u Srbiji ako SNS ne postanu. Studenti su na ulici jer ne žele više da im tamo neke Mali, Slinavi ljudi kupljenim diplomama i plagijatima uzimaju mesta, a da oni ostavljaju svoje porodice kako bi potražili život u drugim državama gde će im ta diploma služiti svrsi. Ne želimo više da nam u Nemačku, Italiju, Švajcarsku, Austriju odlaze prijatelji, porodica, poznanici i drugi koji nam život upotpunjuju samim svojim postojanjem. Takođe, nećemo da se više deca leče SMS porukama i da sva umiru, dok se vlast razmeće svojim bilbordima, reklamicama po banderama i plakatima 365 dana u godini? Ne želimo više da nam otvaraju kontejnere, bandere, rukohvate, zaseoke, ograde i šahte. Razumete li to? Ne želimo da sedimo i gledamo samo vas na televiziji, non stop i da manipulišete nama. Hoćemo da ljudi vide da postoji i neko drugi u ovoj državi ko nije samo Vučić! Ne želimo više da se sat rada plaća 130 dinara, da nas u rođenoj zemlji eksploatišu Korejanci, Japanci, Nemci, Amerikanci, Rusi, Šveđani nego da nas plaćaju isto kao i njihove radnike u njihovim zemljama. Ako ne žele, neka idu. Ne želimo više da deca plaćaju udzbenike, da se u vrtiće upada preko veze. Ne želimo više da nas Informer plaši ratovima ni građanskim ni sa komšijama Hrvatima, Slovencima, Bosancima, Makedoncima, Crnogorcima i da nas svađa sa svima. Da nam piše svakog dana o državnim udarima, atentatorima iz Jajinca i ostalim glupostima. Ne želimo više da nas prebijate na ulici, uzimate materijal, da nam ubijate decu, očeve, novinare, rušite kuće, pretite izvršiteljima, držite na poslovima po 3 meseca, da nas iskorišćavate dok radimo na crno, da nas malteretirate, ucenjujete poslom, egzistencijom, porodicom, životom dok tužilaštvo, policija i Sudovi okreću glavu. Nećemo više da nam govorite da smo ološ, neradnici, narkomani, Soroševci dok oslobađate tajkune, kriminalce, mafijaše. Ne želimo više da nam par ljudi kreira ceo život i da nas biraju, dok nas dele na NJIHOVE I nas TUĐE po partijskoj knjizici!!! Neću bre da znam ni ko je predsednik, ni ko je premijer, ni ko je ministar, ni ko je gradonačelnik, ni ko je "građanin" , ama ništa!

Nema ovo više nikakve veze sa politikom. Ima veze sa životom svih nas. Mladih, starih, svejedno je.

To se brani na ulicama ovih dana, ne vlast, nego čast. Ništa više.

Treba da vas je sramota sve što uopšte i pitate posle 27 godina mučenja u ovoj patetičnoj Srbiji, zašto smo na ulicama! Sram vas bilo što ćutite, savijate glavu i glumite demokratsko društvo i što ste dozvolili da studenti i deca brane ovu jadnu državu koju ste nam VI stariji ostavili ovakvu kakva je danas! Sram vas bilo penzioneri što ste dozvolili da izdržavate svoju decu i unuke, što ne možemo da se zaposlimo, radimo, sagradimo kuće, kupimo stanove, napunimo frižider kako ste vi to nekada mogli! Sram vas bilo svakog sendivča, deterdzenta, brašna, soli, šećera, blokčića, upaljača i novca koje ste uzeli i kojim ste pristali da čitavih 27 godina imamo samo ratove, siromaštvo, urušene institucije i državu u rasulu! Sram vas bilo za sve bre! Deca vam na ulici jer vi niste imali muda da se borite za nas. Zato se mi sada borimo sami za sebe!

I samo da ćutite jer ćutali ste i kada nije trebalo da ćutite!

Nekome vlast, nekome čast!

E, to je svrha.

А ово је шта студенти траже.
https://pbs.twimg.com/media/C8pJ53aXUAcyQYf.jpg:large
Онолики текст, а само ова 4 небитна захтева.
Шта је са запослењем младих?
Шта је са повећањем цене радног сата у страним фирмама ("инвеститори")?
Шта је са ограничењем радног времена на строго 40 сати недељно у тим истим фирмама?
Шта је са субвенцијама за домаће привреднике, зантлије и пољоприведнике?