Prijava

podrzao je sve trenutne zahteve i rekao da nije protiv protesta ahahahaha

Бомбаш брт, какви су бре избори били пар месеци пре пада Чаушескуа? Преко 80% је Илијеску и ФСН имао следеће године, након пада, а не Чаушеску....

Једина гора ствар од Вучићеве победе је што је јебени Бели сакупио скоро 10% гласова.... И тиме ми изгурао Јеремића са бронзе :-/ Ал' барем је лажни војвода издувао....
ОК су протести против власти, али не било какви.... Румуни треба да нас уче томе....
А и више треба подржати ове штрајкове неких војних и полицијских синдиката, поште за неки дан и сличне, са јасним циљем, а не ове јебене студентарије којој је почео испитни рок па им треба изговор за неположене испите (и смислише циљеве на други/трећи дан протеста).... На страну што ситуација није ни десетину иста к'о и 90их и 2000....

А и више треба подржати ове штрајкове неких војних и полицијских синдиката, поште за неки дан и сличне, са јасним циљем, а не ове јебене студентарије којој је почео испитни рок па им треба изговор за неположене испите (и смислише циљеве на други/трећи дан протеста).... На страну што ситуација није ни десетину иста к'о и 90их и 2000....

+1000000

podrzao je sve trenutne zahteve i rekao da nije protiv protesta ahahahaha

Није све. Погледај целу конференцију.

Kao prvo nije sve podrzao a kao drugo ja nisam ni pomenuo sorosa. A kao trece nadao sam se da ce da podnese ostavku.

Big Dipper, Rumunija je bila komunisticka drzava sa jednopartijskim sistemom, nije ni bilo izbora izmedju vise partija, vec izbora za vodju komunisticke partije na kojima je ubedljivo pobedio...

Nije sve podrzao, ahahahaha... sta konkretno nije podrzao? Fender i Pseto, dobrodosli na mracnu stranu.

Video sam šešelja u Pirotu čovek-balegar ga gura a sa bokova mu šiklja krv.

Svršio sam sve u Maju - Severina najjača pesma ikada
EDIT: sig(sig)

Ахахаха! Бобмаш у овом тренутку!
https://www.youtube.com/watch?v=g1fIH6GMIJg

Мада је друг Војвода рекао да су другови студенти у праву, није рекао за све, него само за неке.
https://twitter.com/seselj_vojislav/status/849962232180072449

Погледај овај твит што сам окачио. Јесте већину, али не све.

Иначе, лепо сам говорио Војводи месецима уназад да не иде код Вучићевића. То је напредњачка верзија Оље Бећковић.

Konkretno protiv kog zahteva je protiv, evo ti si citao

Одгледао сам целу јебену конференцију, мање више је све подржао. Макар колико сам ја извалио. Чак је и рекао да су то млади и интелигентни људи. Само што је рекао да не би требало да се мешају жене у црном и сличне групе у протесте.

А Шешељ је свакако презабавна глава.

Glasam Seselja - glasam SNS ali me blam da kazem

bombas
Big Dipper, Rumunija je bila komunisticka drzava sa jednopartijskim sistemom, nije ni bilo izbora izmedju vise partija, vec izbora za vodju komunisticke partije na kojima je ubedljivo pobedio...

И главни град Румуније је Букурешт, јесте, али о томе ти и причам.... Разлика је кад ти на конгресу партије гласају чланови те партије и када се пита цела држава.... 3,5-4 милиона људи је свега ту гласало, не цела Румунија.... А овде је цела Србија гласала и говно има подршку 55% људи који су изашли, а око 50% људи са правом гласа боли курац ко је на власти и ко је у опозицији....

И како ми се кења од СОРОШ ПЛАЋА.... Јеб'о те, још би човек помислио да мултимилијардер сваки дан размишља како да зајебе Србију....

И како ми се кења од СОРОШ ПЛАЋА.... Јеб'о те, још би човек помислио да мултимилијардер сваки дан размишља како да зајебе Србију....

http://oi66.tinypic.com/xmtny0.jpg
Zato što ne zna šta će s parama pravi zlo po svetu.
Informer ♥