BORBA TITANA 2017 - Rezultati i posledice predsedničkih izbora

  1. Jednom pogađajte ko je prethodnih meseci išao u zvanične obilaske fabrika kod nas koje se bave naoružanjem.

  2. Kakav crni stranac u toj priči, paravan samo, verovatno će opet sve ići preko Arapa.

  3. Arm nemam sad vremena da citam to, al ne znam kakvog bi rezona bilo da jeremaja ulazi u to, kao kad bih ja proizvodio mikrocipove, jebiga ne znam nista o tome i mogao bi da me jebe ko hoce kako hoce. S druge strane Brat itekako zna sve CAKE oko toga. I uspostavio je arsine dobre. Al da ne pricam dok ne procitam bar to.

    Papete, ajde guglaj i vrste i klase akcija sve, ili ne moras to a, b, c, odnosi se na pravo ucesca u donosenju odluka, da l si samo kurac koji je dao pare, pa ce pare i dobiti, ili se pitas nesto. Isto tako ti ako kupis recimo agrokorove akcije on je sad aktuelan, mozes razlicite klase u smislu da kupis akcije cerke firme npr. frikoma, tj. Ledo je vlasnik frikoma, agrokor vlasnik leda, u tom smislu. Da l su akcije vlasnicke ili kao HOV, tom logikom za svaku akciju imamo 4 cene xD Tržisnu nominalnu i knjigovodstvenu, al bas u realnosti nema jebiga.

  4. Psihopata počeo da preti, alo majstore

  5. Hahahah bomba je lud krsta mi

  6. DEFENESTRACIJA
    E
    F
    E
    N
    E
    S
    T
    R
    A
    C
    I
    J
    S

  7. lično ću da tražim da budem zadužen za region bečmena kad žuti ponovo preuzmu, sve ću da vas pohapsim zapanti

  8. Zapantio sam i jako se nelagodno osecam zbog toga

  9. znam bombi da ni ti ne verujes u gluposti koje postavljas ovde, ali rado palis majmune glupave ti i cela tvoja zuta bagra ljigavija 100 puta od bilo kojeg gasica i ekipe, dobro ti kroz zajebanciju i ovde, a oni malo to ozbiljnije
    i pogledaj komentare posebno ovog majmuna sto je postavio video HAHA RAZOTKRIO SAM IH OBRISALI KLIP SA FEJSA E JESAM MAJSTOR ceo jebeni tviter je kancer samo takav, das platformu debilima da komentarisu sve sto im padne na pamet, a kod srba je to posebno opasno

  10. izvini nisam još u stadijumu da verujem Vučiću, a ne svojim očima, nešto nije u redu sa mnom

  11. Ovo je definitivno bila pljačka svetskih razmera uz blagoslov zapada zbog izdaje Kosova, ma nemoguće jebote ne znam apsolutno nikog ko kaže glasam Vučića

  12. Bonbas kako se osecas da je okoreli grobar Branko Ruzic postao veci snsovac od Pape? (čitaj: Vođe)

  13. Sad čitam na tviteru, uhapsili ovog lika što je izbacio ili šerovao snimak, hoće da znaju kako je došao do njega.
    Inače se zanimljiva rasprava vodi da li je snimak pravi ili lažan, pošto se likovi na snimku šetkaju po tepihu u čarapama, deluje kao u kući nečijoj da je snimano

  14. Ma kakva bre rasprava jbt ovo je toliko smesno jebeno

  15. Armine ti si za naprednjake ili...?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.