BORBA TITANA 2017 - Rezultati i posledice predsedničkih izbora

  1. First of all the elections were rigged..he bought votes witch is a public secret here,second, SNS blackmailed workers to vote for them or they will loose their jobs..our parents are at home scared and we felt as we need to do something so we got out on the streets. Its not a small number of people protesting..its only the media that wont report this..tomorrow (8th of April) The police syndicate and the Military syndicate is protesting with us. Vucic even sent his DB (State Security) agents to public schools to talk to principals and make a list of all of the kids who were protesting so he can blackmail theyr parents.
    The SNS and coalition members are calling us 'drunks','junkies','foreign agents'..and people watching this on TV are actually buying this crap. THIS IS NOT DEMOCRACY THIS IS AUTOCRACY. We WILL stop this madness.ВУЧИЋУ ПЕДЕРУ, ВУЧИЋУ ЛОПОВЕ!

  2. Hahaha, jel toliko loše, majkumu

  3. http://vukajlija.com/forum/teme/71854-borba-titana-2017-rezultati-i-posledice-predsednickih-izbora?strana=36#post_3751061
    Jaoj vucicu isteraj miliciju pa razbuca ovu bagru i glasacu za tebe dozivotno. A ne treba puno, jedno 50 kornjaca pogledaj na sta lice

  4. http://vukajlija.com/forum/teme/71854-borba-titana-2017-rezultati-i-posledice-predsednickih-izbora?strana=36#post_3751101

    Pa jeste, ja kontam da se kutija "pravila", tj. da oni imaju i glasačke listiće i kutiju, i narokaju glasove i zamene kutiju s onom vrljavom u koju su debili glasali, i eto. Pritom ovi sto su kontrolori "po dogovoru" menjaju se, tj. kaze par likova drugim likovima "ee, idi izbleji nema potrebe da budes ovde, pa dodji oko pet, pa cemo mi da izblejimo", i ovi odu i eto. Plus je ovo sjenica ili tako nesto, moguce i da su kosovski glasovi ovde/isto tako (ako ne i providnije) valjani.

    Inače uvek me interesovalo sta je taj nagon u srba da ako nesto objave na stranom, evo murikanskom sajto npr. da idu i komentarisu i kenjaju, objasnjavaju random crnji kome je srbija i oman isti kurac jebeni, kako je nama mukitzama narusena demokratija, joooj crnjoo pomagaj bratee moj!

  5. Diosinio. Šta misliš, ima li osnova za ove proteste? Meni Vučić deluje kao neko ko se bori za Srbiju svim silama.

  6. Prag je definitivno pređen, govnari se neće lako izvući sa ovim, barem ne bez krupnih ustupaka koji će svakako ubrzati raspad ovog nakaznog prepumpanog balona punog ljigavih govana i interesnih grupa.

    1. Osnovana sumnja za krađu glasova.
    2. Svaki dan se sve dublje uvlači u govna pokušavajući da se iz istih izvadi. Samo 4 glasa kaže, kao da to nije dovoljno za poništavanje. Šetaju u čarapama po tepihu kaže, zaboravlja da objasni odakle im listići.
    3. Svi veliki svetski mediji pišu negativno o naprednjačkoj vlasti.
    4. Većina intelektualaca ga javno kritikuje.
    5. Hiljade ljudi je na ulicama.
    6. Svaki dan neki sindikat ili udruženje pristupa štrajku.
    7. Dobio je gotovo neispunjive naloge od Mekejna danas, šta god da uradi najebao je.
    8. Počeo je da kmeči i da se pravda po televizijama.
    9. Počeo je da hapsi ljude.

    Baš me interesuje kako će se izvući iz govana. Bahato i nadmeno ignorisanje ne pali ovaj put.

  7. Bombaš aj ne blamiraj se pls

  8. sve dok se ne promeni ovaj nacin glasanja bice kradje.to moze lako da se resi npr da se zaokruzi br direktno u onom dnevniku gde se svi potpisuju.tu treba da stoje brojevi kandidata u jednoj koloni i glasac kad dodje, potpise se i zaokruzi br.

    mesto za potpis 1 2 3 4 5 6 7 8....
    -------------------

  9. Ej polako sa bombasem pritisak ga jebe

  10. Kolunga, kako su Romi glasali na ovim izborima?

  11. Rasizam nije dobrodošao

  12. Mada ga svakako podržavam, haha

  13. bombas
    Kolunga, kako su Romi glasali na ovim izborima?

    tajno, glupane

  14. Diosinio. Šta misliš, ima li osnova za ove proteste? Meni Vučić deluje kao neko ko se bori za Srbiju svim silama.

    Ima li osnova za proteste u Srbiji?

    Bonbas pitao sam te nesto
    http://vukajlija.com/forum/teme/71854-borba-titana-2017-rezultati-i-posledice-predsednickih-izbora?strana=36#post_3751038

  15. Dio previše si nebitan da bih ti išta odgovarao, nadam se da si kul sa tim...

  16. Romi su bili Srbi kada je to na pola zemaljske kugle bilo sramota i kada to niko nije hteo, zato ih poštuj, mister Bombaš

  17. Inače pošto je jasno da cela priča ide iz Amerike iz prostog razloga što Kurir (američko sredstvo za disciplinovanje) prati ptiču, želeo bih da pozdravim Trampa kojeg baš onako boli kurac za Srbiju kako kažu neki. Jebi ih Donalde, nek oči iskaču.

    Klintonove podržavam jer sam pametan.
    https://i.ytimg.com/vi/678hrBl4NoU/maxresdefault.jpg

  18. HEJ BOMBAS KISA PADA JA SE KLIZAM SEREM TI SE NA PARTIZAN HA HA

  19. Al dobar Sandwitch BOTINO ahsgahhahagahahhaahhjajja

  20. Bilo bi kul bonbas da skapiras da si mi odgovorio, i time opet sebe ujeo za mudo... al ozb umece je ispaliti se toliko puta na dnevnoj bazi, svaka cast.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.