BORBA TITANA 2017 - Rezultati i posledice predsedničkih izbora

  1. Jedno pitanje. Kad se protesti završe uspešno i prebrojimo glasače, pa ispraznimo RIK i oteramo upravu RTS-a, koga dovodimo na njihovo mesto?

  2. Koliko god da platimo najbolji tim ekonomskih stručnjaka i pravnike i kurac palac...malo je. Više kradu ovi naši

  3. Problem je ajeroplane sto drze u jednoj ruci transparent u drugoj kurac sase jankovica, nije ovo protest za pravdu, nego cmizdrenje zato sto nije pobedila pristojna elitna srbija, isto kao sto je za hilari razni sljam nedeljama pravio sranja po ulicama

  4. @ArminVanBuuren
    Ja tvrdim da je to izmišljotina. 2x sam bio i čuo sam i šta pričaju i šta nose od parola. Možda nisu totalno apolitični kao ja ali prazan džep i diktatura je ono što ih objedinjuje. Tu su i oni koji su glasali za te "opozicione" lidere ali svi su ujedinjeni da je zlo gore od NIČEGA
    edit: ničega je u smislu vakuuma u politici

  5. Haha, kisa, hoce li se skupiti vise od 20 pankera, da im se ne pokvari JEZ frizura?

    Ako preteknu do sledeceg utorka, derbi je zakazan u 17:30, taman da se makljaju, protestanti i navijaci, bar ovi porazeni.

  6. Pa protestanti možda i hoće makljažu, ali siguran sam da navijači neće, pravoslavci su, a to je treći dan uskrsa xd

    Ali ako baš protestanti budu zapeli za tuču, čeka oh vartolomejska noć xd

  7. Zamišljam anarhiste u patikama za skejt kako raspisuju konkurs za stručnjake i analitičare za svaki resor svakog ministarstva ili za upravu RTS-a za početak. U fazonu, dobro da smo pobedili SNS babuskere, one su nekvalifikovane da se bave ovakvim stvarima, ali zato mi jesmo. U prevodu, i nakon najuspešnijeg mogućeg ishoda protesta kada si proterao sve aktuelne glave sa političke scene, opet mora da se iz mase glupaka izdvoji ekipa ljudi s klikerom koja se za nešto pita, a to je kod nas poznat scenario. Ovi što su s klikerom i pošteni, oni već rade za sebe i boli ih kurac da se bave eksperimentalnom državom, ovi što su nepošteni ili još ne znaju da su nepošteni, oni se uglavljuju na rukovodeća mesta i teraju po starom.

  8. Pa protestanti možda i hoće makljažu, ali siguran sam da navijači neće, pravoslavci su, a to je treći dan uskrsa xd

    Ali ako baš protestanti budu zapeli za tuču, čeka oh vartolomejska noć xd

    Haha koliko skeceva na jednom mestu

  9. Očekuje se red demonstranata od Slavije do Meka na Slaviji.

  10. To je tek posebna glupost da kad odu ovi dodje neko i pritisne dugme i srbija je oslobodjena, voleo bih da cujem ako imate ideju ili ste procitali negde sta srbija treba da uradi, kojim putem da krene da bi ovima sto protestuju "dzepovi bili puni", a ako mislite da nas kradje andreja vucica i takvih glava zadrzavaju na putu ka nekoj jebenoj srbiji gde ce svi imati pristojan hah ovo vole da koriste zivot, varate se, jos jedno lazno davanje nade, sve je u fazonu samo ove da skinemo pa cemo videti, nemam od ovih para, ajde sledeci pa dok nam se ne napune dzepovi, bice bolje mora biti, ne moze gore heh

  11. @ Радјард Куплунг & ArminVanBuuren

    Problem je u nama. Tj vama. Vi morate da vidite lidera. Ime. Lik. Da se kladimo da u CH ili Danskoj ili Norveškoj nemaju pojma ko im je premijer. Ono MOŽDA se neko seća za koga je glasao ali ... teško. Ljudi gledaju programe, pare, život. Boli ih tuki ko će da vodi. 2x na ulcu i skineš govno pa dodje drugi. I njega za 3 meseca ako ne valja. Koja bre opozicija, lideri, Saše, Vučići?
    Ajde jbt reci iskreno...PRAVNIK bolje zna ekonomiju od stručnjaka koji to rade ceo život?
    On bolje zna i kako da porodi Devicu Mariju i da li u bolnici treba jedan ili dva doktora!?
    Jbg
    Čuo sam da i Irinej malo strahuje za svoju poziciju

    Skupuš par miliona i dovedeš 10 Japosa i boli te tuki. Svi će da rade kao mravi a oni ako kiksnu ... zna se... sepukuuu

  12. ajeroplan

    @ Радјард Куплунг & ArminVanBuuren

    Problem je u nama. Tj vama. Vi morate da vidite lidera. Ime. Lik. Da se kladimo da u CH ili Danskoj ili Norveškoj nemaju pojma ko im je premijer.

    Brate, bacio si me u rebus sad. Kažeš da treba da me boli dupe ko je premijer ili ko je na čelu nekog RIK-a? Ali treba da izađem na protest da te ljude smenim, iako me boli dupe za njih??

  13. Daleko smo mi od takvih uređenih društava. To nije nešto što se uči ili prihvata i to je greška svih onih koji tome streme preko političara i filozofa. Mislim da genetičari i sociolozi trebaju dati svoje mišljenje na prvom mestu.

  14. mi smo daleko od uredjenog drustva.

  15. Радјард Куплунг
    Brate, bacio si me u rebus sad. Kažeš da treba da me boli dupe ko je premijer ili ko je na čelu nekog RIK-a? Ali treba da izađem na protest da te ljude smenim, iako me boli dupe za njih??

    Tako je, treba da te boli tuki ko je tamo. Taj samo radi za tebe (mene,nas) i nebitna je figura koja je u normalnim zemjama lako smenjiva čim i senka padne na njegovo znanje ili poštenje. Treba ih smenjivati da vide da nisu Bogom dani za tu fotelju.
    Ministar nemačke vlade smenjen i oduzet mu doktorat jer je plagirao 3 reda. Jbg al' to je Nemačka.
    A što ne može Srbija?

  16. SNS politika je direktan nastavak DS politike, i to čak u nešto manje ekstremnijoj varijanti pošto je Tadić samo znao da drvi o EU. A koliko se to zapravo kao bolje živelo pod Tadićem? Jesu i tada ljudi kukali o niskom standardu? Jesu. O stranačkom zapošljavanju? Jesu. Krađi izbora? Jesu. A kad se uporede Tadić i Vučić kolika je to tačno bila razlika među njima? Jesu i jedan i drugi kilavci koji su se guzili na svaki zahtev EU? Jesu. Jesu oboje narcisi koji vole da se trte pred kamerama? Jesu. Jesu oboje zastrašivali građane kako država ide u kurac ako neko drugi dođe na vlast? Jesu. A narodu najlakše kukati na svakoga ko je trenutno na vlasti a neke stvari se ne menjaju sto godina niti će. Kukaju protiv diktature a najviše su voleli i najbolje su živeli pod diktatorom gde nije postojala nikakva sloboda medija i internet. Ne možemo da stignemo standard iz 89e a kamoli šta drugo. I sad treba očekvati da neko posle 30 godina razjebavanja države hoće da sve to preokrene za šta mu ne bi dovoljno još 50 godina na vlasti ili da jednostavno nastavi da radi što su svi ostali pre njega.

  17. El dobar sandwitch BOTINO ahahahhghgjfhjajahahah

  18. @čiča Tomin kazan
    Svi su ista govna i sve ih treba na sud pa da kopaju kukuruz. Lustracija je mama.

    narodu najlakše kukati na svakoga ko je trenutno na vlasti a neke stvari se ne menjaju sto godina niti će.

    Zato i kuka?

    sad treba očekvati da neko posle 30 godina razjebavanja države hoće da sve to preokrene za šta mu ne bi dovoljno još 50 godina na vlasti ili da jednostavno nastavi da radi što su svi ostali pre njega.

    Problem je što samo pričaju a u suštini samo kradu ovo što je preostalo i nas zadužuju kreditima.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.