Prijava

Srbi su glupa histerična govna koja bukvalno ne znaju ništa ni o čemu, što ih nimalo ne navodi da drže jezik za zubima.

Jedna prosto upakovana istina.

Kontramiting je nesto najgluplje sto vlast moze da uradi. To ce samo da podigne tenziju i da motiv ovima da jos brze jace bolje protestuju. A ne cudi me da se radi to sto se radi, oko dece/srednjoskolaca i to.

Izgleda da nisam jedini koji misli da ce Gasic biti ministar policije, Nesa Bgd premijer :O

....

Ајмо на протест па да неко баци циглу

И онда ће да крене хаос, ови мирни протести смарају

Svako ko misli da ce ovi mirno predati vlast grdno se vara. Lik je stvorio toliko neprijatelja da je to strasno, njemu je gubitak vlasti doslovna propast i za njega i za njegove.

http://vukajlija.com/forum/teme/71854-borba-titana-2017-rezultati-i-posledice-predsednickih-izbora?strana=41#post_3751681
Ja ne znam dal neko placa nekome da pise ove baljezgarije ali ako pisu ovakve stvari za dz treba ih deportovati na tajvan ili tako nesto

Čitam da polagano niču kule u Beogradu na vodi, rekoše neki da nema ništa od tog, pa me zanima u čemu je fora, kako ispade da Vučić peder ispunjava obećano?

To su dve "obične" zgrade za koje se više godina zna da će sigurno biti izgrađene i za koje je Energoprojekt odavno dobio planove, od ovih ostalih sajber kula i mostova nema ništa.

Aha. A što nisu bile izgrađene prije "više godina"?

EDIT : da ne ispadne da branim Vučića, zaboli me kurac, samo mi se čini da se pretjeruje sa pljuvačinom.

Eh do kurca. Inače mi je uvek bila fascinantna pojava da se bosanci itekako zanimaju za dešavanja u Srbiji, dok Srbe nikad nije zanimalo šta se dešava u Bosni

Šta ti nije jasno, bolan, dok trajala kampanja, trajao i projekat, to vam je vaša demokratija donela i vaši političari. Ne krivite komšije što ne kose travnjak u vašem dvorištu, kažemo mi u Americi

Eh do kurca. Inače mi je uvek bila fascinantna pojava da se bosanci itekako zanimaju za dešavanja u Srbiji, dok Srbe nikad nije zanimalo šta se dešava u Bosni

Pa, Srbi iz Srbije su šupci, nema šta biti fascinantno.

Živim za dan kad se u mojoj državi neće tri godine pričati o dve zgrade pored reke. Zamisli program i uspeh vlade, napravićemo dve zgrade u Beogradu. O sunce ti jebem sa kakvim moronima delim vazduh i nacionalnost

Šalabajzer

Aha. A što nisu bile izgrađene prije "više godina"?

Odgovorio ti je TETAK.

To su mogli da dignu u prvih šest meseci otkako je Vučić doveo te kurčeve investitore i preduzimače.

Eagle Hills jedna renomirana i nikako paravanska firma koja, igrom slučaja, iza sebe nema nijedan završen projekat, nego uvek po par zgrada ili vila, da ima šta da se uslika i stavi na sajt koji obiluje grandioznim maketama i 3D renderima.

Država 7 miliona ljudi, u svetu ima barem 30 gradova većih od toga. Svaki jebeni top menadžer ili gradonačelnik bi od Srbije napravio Češku za dve godine sa toliko mizernom populacijom i dostupnim resursima, samo mi biramo nepismene retarde. Mi smo jebena sramota civilizacije i ljudskog roda, Hitleru majku ti jebem u pičku.

Da vam nije bilo tih "šupaka", danas ne bi ni taj strani protektorat koji pretenciozno nazivate republikom, imali. Samo jedan od niza razloga, by the way.

Mister Bombaš, izgleda da ne radite duži period, čim se upuštate u teme od 200 dolara

šta pričaš bre budalo ništa te ne razumem

Pa, Srbi iz Srbije su šupci, nema šta biti fascinantno.

Fascinantno je da kod ovih šupaka dolazite da studirate dajte napravite neke međedske škole tamo ubosni puni fakulteti vas nešupaka lol

btw jel imate vi u bosni neke lgbt političare ko neša i vučić

Ne znam da ima puno bosonaca studenta kod vas. Ima kod nas Apeiron, jeftiniji od Megatrenda, nema potrebe cimati se. Možda djeca od lokalnih tajkunčića, ništa više.