Prijava

loool Srbi iz Srbije se ne interesuju za dešavanja u Bosni

za koja dešavanja, jebenu koridu u Mrkonjić Gradu

Sve sve, ali mnogo mi je drago da ono govno haškog pobednika i legende zapišava pseudonim i klovn, ahahahahahahahahaha

btw jel imate vi u bosni neke lgbt političare ko neša u vučić

Pa, sva opozicija je u različitim intervalima bila dio vlasti, nači svi su bili Neša pomalo.

dobio sam pouzdanu informaciju da se organizuje kontramiting snsa u da ce se dovoziti autobusima iz svih delova srbije navodno ce biti 3 dana uzastopno u sava centru...jel ima nekog odavde ko je u snsu da to potvrdi fender ili ko vec..

Ja nisam dobio nikakve informacije..

Armine priznaj da si ljubomoran na nešu
http://i.imgur.com/seOnCVx.jpg

Saljivdzija koji voli da se kuci igra listicima i kutijama je sasvim slucajno predsednik birackog odbora B25.

Jel se vidi na snimku listic lepo? Ako se vidi zanima me samo da li ima veci broj kandidata nego na pravom listicu

Mister Bombaš, za početak savladaj osnove pristojne medjuljudske komunikacije, a onda može sve i na svaku temu

Uljudi se i evoluiraj u fazu iznad Boškićeve, mislim da ti stvarno nisam postavio težak zadatak

Pročitaj ponovo post iznad, i ponavljaj radnju koliko god puta da je potrebno

Nesa Slinica hah dusa mawa

Politički prekorektne demonstracije, mislim da ja jedan u gaćama imam više muda nego cela ova kolona, hahaha!

Kome da pokazes muda? Miliciji koja radi za 30.000 mesecno? Policija i vojska su uz studente.

Verujem da policajac, student i vojnik imaju dosta toga zajedničkog i da nikakva netrpeljivost ne vlada medju njima, pogotovo na relaciji student-policajac, haha.. Ali ja i dalje ne znam šta je uzrok protestu. Vučić je odneo ubedljivu pobedu, znači narod ga voli i narodu odgovara. Znači da dobro radi. Šta je problem? Inače protesti su baš onako kremasti, za mazanje

TEČA!
Vučić je odneo ubedljivu pobedu, znači narod ga voli i narodu odgovara. Znači da dobro radi.

And yet protesting for 10 days in a row?
Your logic is twisted just like his. Being a prick just because you can?
Too much mayo in your sandwich obviously damage your brain cell permanently.