Prijava

Klasičan preletačević u najboljem izdanju
Uostalom, svi koji su za AV su ili bivši Radikali ili iz neke stranke sa liderom, autoritativnim glavonjom. Beskičmenjaci koji se šlepuju a blama niigde.
https://twitter.com/CrveniBaron1/status/852217390637223936

Mateja Kezman je momak sa veoma respektabilnom karijerom. Partizan, PSV, Celzi, Atletiko Madrid, Fenerbahce, Zenit, Bate Borisov... Nema mnogo domacih igraca sa ovakvim rezimeom.

jeste oborili vučića

Kako mi stigne poruka odma trcim da vidim da li nije od SNS-a. Cekam taj kontramiting danima vec, zivim za to bukvalno

ТУЂ ХЛЕБ ЈЕДЕ А МОЈ СВЕТ ХОЋЕ ДА МЕЊА
https://www.youtube.com/watch?v=rxwcPLjnR1M

Upravo sam dobio info o kontramitingu, dakle posle uskrsnjih praznika ako se bagra ne smiri vec je 150k ljudi obezbedjeno plus SPONTANO sta se skupi ljudi, okupiranje celog grada uz prenos svih televizija naravno i na kraju cecin nastup koji ce zavrsiti sa RADUJTE SE DUSE SITNE PRODANE OD ISTE STE RDJE SKOVANE, 150k + ljudi uglas peva ovo, kraj ove bede, bombas na aparatima

Meni je javljeno da peva Sladja Alegro...

http://m.dw.com/sr/stabilizator-vu%C4%8Di%C4%87-i-nema%C4%8Dki-strahovi/a-38414469

Evo divnog kritickog clanka na DW o sigurnom padu vucica u narednih x godina. Napisao dragoslav dedovic. Sto je babi milo.... Mada, u pravu je kad pogledas, svako ode jednog dana.

Peva milos bojanic, 150k ljudi grmi PRVO ME OCARALE PA ME RAZOCARALE TE TVOJE NEVERNE OCI ZELENE

150k ljudi grmi PRVO ME OČARALE PA ME RAZOČARALE TE TVOJE NEVERNE OČI TOMINE

Upravo sam dobio info o kontramitingu, dakle posle uskrsnjih praznika ako se bagra ne smiri vec je 150k ljudi obezbedjeno plus SPONTANO sta se skupi ljudi

Tako je i Milošević radio, na primer na Ušću, samo on je okupio bar pet puta više ljudi. A ovaj bi doveo neku bedu koju je nahvatao po fabrikama i seoskim odborima SNS-a, pod pretnjom otkazom. Beda, beda...

koliko je mojih drugara vojska upropastila.jedan je poginuo, jedan poludeo, a jednom je ispran mozak.to su samo primeri iz mog okruzenja za koje ja pouzdano znam a ko zna koliko ih ima u srb cije je zivote vojska upropastila.skoro sam razogovarao sa drugarom kome je ispran mozak.rekao sam mu da strajkuje vojni sindikat a on meni kaze:nemam pojma, ja nisam za to, zadovoljan sam platom, imam 46 hiljada a sa strazom izlazim na preko 50.prosli put kad smo strajkovali kaznili su nas tako sto su nam uveli obaveznu strazu.inace taj lik je do prosle god bio zestoko protiv vojske iako je radio u vojsci.pricao je da je sve to jedna nebuloza, da su nam avioni smesni sa radarima od 500m.jednom su kaze mehanicari narucili neki deo za kola iz nisa, mali deo, a iz nisa su taj deo poslali kamionom.kamion koji prevozi jedan deo od 5 kg, cist debilizam.a sad prica drugu pricu:imamo mi oruzja kolko hoces, nismo mi naivni,mozemo mi da pariramo svima u okruzenju itd.to vise nije isti covek, ima i neke tikove, trza glavom.zalosno je gledati ga.i oni hoce jos vecu platu nije im dosta 40 hiljada hoce ljudi 1200e kao sto je minimalac u belgijji.a evo zbog cega-posto u vosjci ima dosta zena oni sklapaju brakove medju sobom i misle da je osnivanje porodice patriotski cin zato zahtevaju vece plate jer oni podizu natalitet, to im je sveta duznost

naprave univerzalnog vojnika.
mislim, kada se spare

Pročitah ovaj članak na Dojče Veleu, kakav kvislinški izveštaj saradnika stranog okupatora, iz svakog reda vrišti MI SMO NEMAČKE SLUGE, BERLIN SE ZA SVE U SRBIJI PITA, ni blagih nagoveštaja o obnovi nezavisnosti Srbije nema, nažalost

Iz tog DW članka

Interes Berlina je jasan: stabilni odnosi u regionu. To podrazumeva da Beograd ne talasa sa Kosovom. I da preko Banjaluke ne zateže sa Sarajevom. Da se ne obazire na povremene neugodne tonove iz Zagreba. Vučić je tu lekciju savladao besprekorno. Ponaša se na očekivani način.

A šta ovde nije istina? Lepo čovek piše istinu.

Nezavisna Srbija je prestala da postoji 5tog oktobra, kada su razni zuluf pavijani izBosne i ljudska beda iz provincije za deset maraka zapalil Skupštinu i srušila Slobu, poslednjeg srpskog predsednika

Sve je jasno, strah Nemačke nije nestabilnost, već nezavisnost "regiona zapadnog Balkana" (termin da se prekrstiš i levom i desnom)

Ovo danas što se priča, čujem, o nekakvom botovanju za sendvič, nije ništa drugo do nastavak srpske tradicije iz devedesetih kada je za pet maraka avangarda sendvičara pravila masu i protestovala protiv svoje zemlje, a za interese Zapada