Prijava

ima država gde im je omogućeno usvajanje, deca ko i sva druga

Za imovinu sere jer joj niko ne brani da testamentom ostavi kome oce, moze i misi tumbasu da ostavi ako joj drago.

99% sam siguran da i u srbiji postoji nuzni dio, to moraju dobiti najblizi srodnici a ne dječiji vrtić ili komšija.

i ako nije u testamentu ima pravo da traži polovinu dela koji mu sleduje, ako je direktni naslednik, objašnjavao je neko ovde

Jebes ti to sranje onda sta ga pisem onda koji kurac? Onda lepo rasprodas sve i das pare onome kome bi sve ostavio i cao, zadnjih godinu dana zivis u iznajmljenom stanu. Ili prevedes sve na onoga kome sve ostavljas i mrs zakone u kurac.

U SRBIJI ZAKON NE VAŽI

POKRADOŠE OVAJ NAROD

Ahahahahha zok od zove

Sok od zove sok od zove ko je na bunaru sok od zove

napušiš mi se kurca virtuelnog

Ti se meni napusi pravog kurca hahahah e jesi glup e

ahahahahaah a jesi me zajebo sad svaka ti čast

Zanimljivo. Ovi procenti, karirani sakoi, i tako.
https://s11.postimg.org/ruxctn9ur/image.jpg

Gospodine Valdemare, uzeo sam da citam Jade Mladog Vertera, da li da pocnem ili da prekinem. A i Maestro nek nam popusi kurac kakav je ko govno jebem mu mater u picku.

ako nek i oni imaju diktatora.

Gospodine Valdemare, uzeo sam da citam Jade Mladog Vertera, da li da pocnem ili da prekinem.

Otkud znam, meni je nekako ljigava, radnja naivna i nikakva, glavni lik iritantan, pročitao sam što sam morao. Imdb 5,2. Ne znam što su se ubijali zbog te knjige.
Al to je verovatno što je zastarela, 18. vek, pre romantizma nešto bolje teško je očekivati.

Gospodine Valdemare, očekujte me u sandučetu.

Valdemaru stižu gole slike u pvt, a nije ih ni tražio