Prijava

Хахаххаха, гледајте Тегија на Сос каналу.

Јовке каже да ће бити спреман за неђиљу.

JEBI KARAJ PRDI

JEBI JEBI KARAJ PRDI

Јеби јеби јеби карај прди!

Jovic bio na klupi posle, oslanjao se na nogu znaci ima sanse da igra. Ako budem gledao micica teletinu ko veceras umrecu u 52-oj.

Bogdan vlasnik ove repstacije kako rekoh i pre turnira. Protiv slovenca pedera samo nek bude muska tekma i sve ok skinuti kapu burazerima(nasima ofkors). Danas se upisali svi koji su igrali, svi odigrali momacki i u skladu sa ocekivanjima od micica preko birce ludog i konjske glave, bobiia i bogdana mvp-ha(ako i kad osvojimo hehe). Gagi fino zakljucao sveda kad je bogdan odmarao(svih 30 sekundi xdd)

Sudijama jebem sve najmilije al sam svo vreme ponavljao NEKA NEKA OVAKO JE LEPSE VISE BOLI KAD SE OTIMAS niie bilo prijatno nekima kad sam vikao JESTE FAUL JESTE NEMA STA AL SKUPO CE DA VAS KOSTA SEME LI VAM JEBEM SAMO IZNERVIRAJTE BOGDANA I SVE KUL i lepo im je vratio metodom kurcem u dupe pravoslavno

Šalu na stranu, jesam sumnjao u Bogdana jer me dve godine progoni ono njegovo klizanje protiv Litvanaca.

Ali dečko jebe na ovom turniru, plus što mora da igra i pleja jer micić slepac. Kako je preuzeo odgovornost večeras kad se lomilo, svaka čast.

kakav je macvan , to je tip coveka koji na zurci najvise i prvi pocne ono da pumpa rukama, nzm gela da stavi da ima, zvace zvaku upadljivo ima lanac brojanicu oko vrata...ali dobar dobar komunikativan slobodan drug sa pickama a i ortak sa muskarcima ocemo brate u gucu ovde god tvojim seat leonom

богдан кад су почели да нас стижу - НИГДЕ, безмудаш бре обичан засраће сиг неку утакмицу у наредних 10 година, ево ја кад вам кажем

никад више нећу гледати завршницу неког кошаркашког турнира ван куће јебем ли им порекло гади ми се овај народ наш тупави у пичку материну усеру ми сваки пут вече кад гледам у друштву, те овај пита је ли ово четвртфинале, а ко је тај швед бре је л' американац па га руси узели, пу мајку му јебем овај направио фаул у нападу ево сад ће руси на бацања искористили смо бонус, како бре ово фаул лучића јеботе, Е ТАЈ ЛУЧИЋ ЋЕ ЗА КОЈУ ГОДИНУ БИТИ ОДЛИЧАН КОШАРКАШ ЕВО ЈА КАД ВАМ КАЖЕМ, тачно само капирају да треба да вичу кад наши дају кош и да пљују судију кад НЕШТО свира и да вичу мало више кад наши дају тројку и мрш мајку ли вам јебем гадите ми се говна јебена мрш

+23,7
sve mogu da gledam VANI, ali basket nema šanse jbg, previše se nerviram zbog basketa, posebno zbog glupih kurvi koje prate košarku samo kad igra reprezentacija...ma ko je bre ovaj lučić, ko su ovi novi, ko je ovaj kudurić

Митке
Литванци су у клубовима имали танке сезоне, ал сижу говна кад се скупе у репрезентацији, играју до посљедње капи крви. И они би могли бити јебени. Словенија танка, џабе Драгић, Рендолф и Дончић кад је остало све балавурдија из Олимпије и Крке плус маторе коњине на центру.

pre 2 meseca

Солидна процјена, нема шта.

DAJTE MICIĆA KAKO VOZI MUDA U KOLICIMA! MICIĆ MEČ VINER.

никад више нећу гледати завршницу неког кошаркашког турнира ван куће јебем ли им порекло гади ми се овај народ наш тупави у пичку материну усеру ми сваки пут вече кад гледам у друштву, те овај пита је ли ово четвртфинале, а ко је тај швед бре је л' американац па га руси узели, пу мајку му јебем овај направио фаул у нападу ево сад ће руси на бацања искористили смо бонус, како бре ово фаул лучића јеботе, Е ТАЈ ЛУЧИЋ ЋЕ ЗА КОЈУ ГОДИНУ БИТИ ОДЛИЧАН КОШАРКАШ ЕВО ЈА КАД ВАМ КАЖЕМ, тачно само капирају да треба да вичу кад наши дају кош и да пљују судију кад НЕШТО свира и да вичу мало више кад наши дају тројку и мрш мајку ли вам јебем гадите ми се говна јебена мрш

Ja za ovo lupam samare svega mi najmilijeg

Niste vi doživeli horor gledanja utakmice na video bimu u studenjaku

а тачно сам очекивао да дођеш и то напишеш :)

у крагујевцу вечерас и ваљда за финале организују на тргу испред гимназије да се гледа, фазон са 1000-2000 будала да гледам ма важи што бих отишао икад

i ja sam popizdeo kad smo igrali protiv italijana, pored mene sedeo lik koji ne zaklapa.prica glasno nisam cuo komentatora.bas me iritirao, al zato veceras sam u sobi, napravio limunadu podesio osvetljenje za max uzivanje

gde gledas ti aleksandar