Prijava

ljudi rodjeni 1980-2000,znaci i mi tu spadamo

mister no je rodjen 1979. godine,a radjard 1990. pa se stvara generacijski jaz izmedju njih dvojice koji ne mogu da premoste

ja navijam za radjarda

hm, interesantna cinjenica

nemoj biti tunjavi amer koji u srbiji koristi izraze poput milenijalsi

Ajd kazi bolji pa necu. Al mora bude jedna rec.

Naš izraz je gambori

uticaj gledanja škart buzzfeed klipova i čitanja škart vajs članaka u zemlji Srbiji
https://image.prntscr.com/image/NjVao79ASRq8Nf-CNDKchQ.jpeg
odjednom je postalo opštepoznato da su te osobe milenijalci i kao, blam je da ne znaš ko su milenijalci jer smo ih uvek tako oslovljavali, nema veze što domaći internet taj termin nije video do pre godinu dana

Radjard je genije, ove metode treba koristiti u svakoj raspravi gde se globalni termini pokušavaju lokalizovati
Sad može Ana namazati puter na leba

Za 7 dana članak na Vajsu

Jebala sam se sa Krajišnikom poljoprivrednikom

sad sam procitao neki tekst od istoka

Jedna osobina milenijalaca, koju ćete najčešće naći u medijima, jeste njihovo intenzivno korišćenje savremenih tehnologija u svakodnevnom životu.

osobina-koriscenje savremenih tehnologija-pa ljudi su uvek koristili nove tehnologije, one valjda i jesu za koriscenje.kao kad bi neko pre 100 godina rekao za nekog-on koristi automobil a u moje vreme smo isli peske

Ma ti sa istoka su uvek bili neki pametnjakovići ;)

ma jede govna.nove generacije koriste internet.sta treba da ne koristimo?msm kakva je to osobina ljudi-koriste internet.ovoj ani ne moze da se salje zahtev ali mogu poruke.sigurno joj je pun inboks kurceva

Naravno da jeste, ako pod "nas je izraz" podrazumevas ne koristimo ga nikad za to

https://www.google.rs/search?client=opera&q=gambori&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Al ono priznajem to da bio bio bolje da se on koristi.

E sad kad je sve to receno:
mrs u picku materinu sta te boli kurac mlohavi koji izraz koristim na internetima. Kako mi se penejte na kurac vi pricaj srpski pisi cirilicom besposlicari pocrkali od gonoreje svi dabogda.
Nesto nije bilo u uoptrebi do pre godinu dana a sad jeste? Moz misliti! Que blamage, que scandal!
Idite grlite Dobricu Erica pa dozivite slacak.

I da, pisem osisanom latinocom jer na poslu nema ubacena latinicna srpska tastatura i boli me kurac da ulozim napor da to promenim. OPAAAA!

koji ono beše izraz za osobe rođene između marta 1995. i decembra 1998, ne mogu da se setim sad

tačno se iz ovog posta MisterNO-a vidi taj nepremostivi jaz o kom govori primarijus ollanik

da je rođen '80 ili '81 već bi to drugačija priča bila

hm.interesantni zakljuci

mister no-da si rodjen samo god kasnije bio bi miliunas