Prijava

Dragi dnevniče, kurcu ne valjaš, metodom dedukcije sam skontala da je bolje je imati dnevnicu nego dnevnik. Ideš u vatru, a ja sad odoh kod pukovnika Hilgenrajnera da mu malo poflautam ofinger, kako bih zaradila dnevnicu pomenutu u dispozitivu.

e a kako se zovu ova govna rođena posle 2000te

Žuti potomci dosovskog režima, ako pitaš DJV-a xd

dusan1001
e a kako se zovu ova govna rođena posle 2000te

https://en.wikipedia.org/wiki/Generation_Z

Маестро ће да је мечује на тиндеру, и она њега у истраживачке сврхе наравно и за недељу дана у Вајсу има да изађе текст "40 разлога због којих Вукајлијаши не јебу".

А за неке две недеље "Када би се потукли Вукајлијаш и Тарзан, победила би еволуција".

Pobijedila bi Džejn, uzela lovu na kladionici od fajta i razgulila na Bahame.

Moj mali bratić od ujaka sutra puni 13 godina, ne zna šta je Vukajlija ali ima fidžet spiner

mister no-da si rodjen samo god kasnije bio bi miliunas

A jebi ga, bolje da se rodiš bez kurac nego bez sreću.

želite li da postanete milijunaš

Kako je utihnula jedna divna tema nakon ove žučne rasprave. Radjarde Kuplunže, nije trebalo da ispravljate Mister NO-a u trenutku kad je samo izneo bezazleno opažanje kako su svi mlađi od njega retardirana govna. Svaka čast na reakciji na ovu očiglednu provokaciju, Mister NO, dosta smo svi mi ćutke gledali autora Radjard Kuplung kako se bahati. Još samo da se nađe neko ovako hrabar da zaustavi Armina van Burena.

Niko ne može da zabrani milenijalcima kako će se zvati.

This time next year we'll be milenijalci.

ko isprica bolji vic od mog imam sok od njega

vozi domacin covek kamion, nako lep stasit misicav itd, na levoj ruci tetovaza jna '90 znaci dasa razumemo se, i stopira jedna mlada dama sumjivih godina oskudno obucena nako
vozac staje, i krene ona pricu kako je pratilja ako me razumes, devojka koja radi, i da radnja kosta 1000 dinara
i sad ona njemu nabraja grehove, ovaj se necka necka ja sam domacin covek ja imam zenu koju volim itd

i tako dalje nebitno poenta price je da je on domacin a nema 1000 dinara jebiga

jel i on milijunaš? oni obično nemaju 1000 dinara

jel i on milijunaš? oni obično nemaju 1000 dinara

pa mozda brt, on teo karticom da plati al pizda ne izdaje fiskalni racun

Milenijalci, Indigo deca, kristalna deca, zvezdana deca, fidžet spineri, memelordovi, edžlordovi, dauni.... sve jebeni sinonimi za autistična bića

EDIT: lord autizma je