Prijava

Na ovoj temi možete postavljati sve vezano za najbolju evropsku selekciju svih vremena.

http://www.bankia.com/recursos/img/corporativo/20120925/noticias/jjoo-2012-mini-690x300.jpg

Mirotić nam najverovatnije ne igra... Abrines i Ernangomez izrastaju u neverovatne igrače, plus proverene legende, sve u svemu novo zlato ne bi trebalo da se dovodi u pitanje.

VAMOS!!!

Jebem te usta ciganska Dominic

Riki VIZIJA Rubio, strašan košarkaš.

Elem, predstojeće prvenstvo. Posle nas, figuriraju za zlato još i Grci i Francuzi. Slovenija koketira sa medaljom. Litvanija uvek neugodna. Mislim da su šanse Srbije za polufinale ništavne.

hehehe ja se baš osećam istrolovano, svaka čast :)

A što misliš da trolujem? Ne mogu da navijam za Špance?

Bas si popalio masu, svaka cast

Jos si se potrudio da nadjes kako se na spanskom kaze, eto, a kazu da se trud uvek isplati

da sam otvorio za litvaniju, možda bi bio očigledan trol. al ozbiljno sam preispitao svoje mišljenje prema špancima i shvatio da baš jebu. To što ih svi hejtuju je dokaz toga

Pa to je razlog da. Neka budala bi pomislila da si izabrao da bacas hejt prema nasoj kosarkaskoj reprezentaciji jer je oko njih uvek hajp i to bas sa spanskom jer svi misle da su cigani ali ok je ja znam da si imao iskrene i casne namere

Aj malo da razmišljamo van vukajlijaškog kapiranja stvari. Osim Rudija, koji je govno neopevano, svi deluju kao ok momci

Osim gasola su svi govna

Da okupiš najgore ljude na svetu manje bi bili gadni od košarkaške reprezentacije Španije, toliko o njima.

dajte fantazi, stevane kreiraj

Kolika gluperda tačno moraš da budeš da bi pokušao ovakav trol. Jebote ovo je gore čak i od Maestra.

gonzo jel pratis pomalo golf? To jest PGA?

Da li si lud Flipse, da pratim golf. Tačno bih streljao onog mentola koji je odlučio da je to sport, pa još olimpijski jebo mu ja mater.