Prijava

Sarmice od zelja sa kiselim mlekom su delikates

u srbiji-jugoslaviji se nista bolje nije zivelo nego danas u srbiji-srbiji osim sto su ljudi imali vise optimizma i nisu znali da moze i bolje nego mislili da je to dobro. bili su realno srecniji doduse.

ceo jugoslovenski/srpski rok/pank/alternativa je gomila sranja i plagijata sa ponekom prosecnom pesmom, bez ijednog benda koji bi kvalitetom mogao da bude osrednje los globalno.

Jagnjetina > svinjetina sto se tice pecenja

1) volksvagen dizajn je jedan od najruznijih - za dede i babe

2) dobri italijanski automobili bolje izgledaju od dobrih nemackih. (maserati >> mercedes)
losi italijanski automobili izgledaju bolje od losih nemackih. (fiat >> VW, Opel)

Ovo je nesto najgluplje sto sam procitao posle onog bombasevog od pre neki dan

Ja stavljam ništa od priloga u pljeku, sve mi je gadno jer nije sveže i najjeftiniji kečap i majonez koriste, mamicu im... samo ponekad iz svoje bašte stavljam sveži paradajz i salatu i ostalo što imam, kad dodjem kući.

Kad to zoves pljeka i ne moze biti drugacije no gadno.

Oj lovačkih ovde majku ti jebem hahah

Da, pljeka je za šamar

jagnjece pecenje bolje je od svinjskog

уопште није непопуларно мишљење, чак мислим да више људи цене јагње, ја не

U pljeskavicu ide luk i urnebes, eventualno kupus, sve ostalo je za šamar...čuj kečap u pljeskavicu

jagnjece pecenje bolje je od svinjskog

уопште није непопуларно мишљење, чак мислим да више људи цене јагње, ја не

cene, al u kurcu.. još jedna kvazi mačo srpska izmišljotina, sva prava gospoda koju poznajem ne mogu da smisle jagnjetinu, ali je to ono, hnjo hnjo hnjo, Šešelj majka, Karla kurva jebeš li šta jesi vido Milančeta sinoć na Pinku to je pjevač janjetina majka

Realno jbg, jagnjetina jebena se ne može porediti sa prasetinom, još jedna stvar sa kojom se slažem sa bombašem, veliki pozdrav za njega ovom prilikom o/

Jaretina broj 1
.
.
.
.
.
.
.
.
.
jagnjetina
prasetina

Bolje je janje, loj> slanina. Ko je musliman jasan

Jagnjetina je suva i posna, posle dva sata si opet gladan, prasetina zasiti. Ali mi prdež posle praseta zaudara na smrt, tako da možda jagnjetina za nijansu zbog toga jer od nje prdež malo manje zaudara na leš u šestoj fazi raspadanja. Al tu su negde, KOLJU SE lol

Ma kakvi posna jagnjetina ima vise holesterola nego svinja