Prijava

Generalno je ovo priprema za kopneni napad sa Kosova. Kada Srbi napune kuce sa IKEA (PU!) namestajem, NATO vojnici ce koristiti taj namestaj kao zaklon. Poznato je da su IKEA namestaj napravili NATO strucnjaci i da propusta NATO metke, a zaustavlja sve druge metke.
NASTAVICE SE...

I........A.E.K.I
K.......E
E.......K
A.E.K.I.K.E.A
.........K........E
.........E........K
I.K.E.A.........I

Ја овде видим бан.

Al samo zato što Švedska nije članica NATO-a

Odlicna tema,jel bio neko,ima li se sta pazariti u ikei

Neko mi je rekao da ikea uvek uz svoje radnje stavi neke dojaja predrkane restorane sa ok cenama

sad sam se setio da je auto-pijaca u Bubanj potoku subotom ujutru bolja od 3D bioskopa

Radj jel ti cale privatnik ili radi u nekoj firmi?

Meni je pricao komsija da se tehnika iz ikee u ponoc po danu kupovine aktivira i postaje transformers koji puca lasere po kuci.

To je u razvijenijim zemljama, posto smo mi zaostali, kod nas ispaljuje strele drvene.

pa nešto na pola puta između ta dva, paprat, ima gazdu, mada to odavno nije gazda-radnik odnos, što nije ni čudo kad rade samo njih dvojica xD

Kao Lari Pejdz i Sergej Brin?

Mm, ne baš, gazda je to osnovao i radio par godina, pa onda ćale upao

Kao Mark Cukenberg i Son Parker?

Papete samo da znaš, IKEA daje besplatne minute za inostranstvo pa ako misliš da zoveš Bosnu samo izvoli.

Kako daje? Kupim komodu pa dobijem karticu sta?

Brt imaš voip govornice na spratu, odmah pored salonskog nameštaja.

Ne znam u kakvom su odnosu Mark Cukerberg i taj lik Šon Parker, pa ću da odgovorim da su više kao Denniz Pop i Max Martin

Jebemo Papeta k'o da nismo rod lolo