Prijava

Zamisljam tu borbu i nekako mi toplo oko srca xd bas me iznervirala pickica od mejvejdera

Baš to. Fazon sahranio bi ga za dve sekunde hahah

Znaci moguce je da covek od 178 ima 100 kila misica, do jaja

Ovako nesto bi bilo
https://youtu.be/l8nKlzGW5c4
A ovde je imao tipa 15 godina

Evo ko ima vremena nek baci pogled(ako vec nisu svi gledali) kako izgleda kad izazivac vec u prvoj rundi stavi do znanja sampionu da nije vise sampion. Ne znam da li se to ikada desilo da izazivac prosto izdominira
https://youtu.be/fUX0f8GWzO0
Borba za titulu u poluteskoj

Tajson je desnicom polovio likove od 100+ kila, kakva su to poređenja? xD

Pa nisu poređenja, samo razmišljamo kako bi bilo lepo da prepolovi lika od 68 kila desnicom.

Ma onako laprdamo, kad god se desi ovako neko sranje u boks svetu vratim se klipovima ajron majka da se podsetim sta bese boks

Ko nije, neka pogleda serijal "Mike Tyson raw & uncut". Vrh vrhova.

Hahah pa tajson je pičkica jedna obična, ubio bi ga mejvajder

Mogao bi ga ubiti Flojd. Puškom.

сигуран сам да бих могао да намлатим мегрегора да га бијем онако сељачки

Da su se tukli po mma pravilima jedan Flojd bi bio pojeden kao mesni narezak. Čoek koji ima 9000 titula u tuči pesnicama bi dobio strašne batine. MMA u današnje vrijeme je mnogo jeben sport. Nije to kao nekad kad je Hojs Grejsi ulijetao dabl lega sa 5 metara a ljudi ga gledaju i puštaju da ih baca, sada svi treniraju da budu što kompletniji. Konor je jebeno kompletan.

Jel ima nekI sajt gde mogu da se gledaju mma mecevi u hd kvalitetu. Ovo sto sam nalazio sve nesto po rundama nigde ceo mec I kvalitet onako kako gde.

Tajson je bio odlican bokser-jedno solidno vreme. Eksplozivan, agresivan, ali ne i glup, uvek dobar gard. Pred kraj karijere je bio govedo obicno.
Mekgregor je ovo odradio bolje nego sto sam ocekivao, ali generalno od kad se pojavio ne uspeva da me impresionira. Kao da ga je PR tim Dana White-a smislio da podigne gledanost medju publikom irskog porekla. Mecevi su mu od pocetka pazljivo birani.
Stosesnaest puta bi bio bolji mec Mejveder-Nik Dijaz.

Tajson je u prajmu bio masina za ubijanje, bukvalno ako na momenat spustis gard u sledecem gledas onaj razglas gore(ako uopste gledas). Pritom je mogao i da trpi batine(pokusava da eskivira al fasuje jbg) i samo saceka sansu za one punch ko. Ako i nije ko dovoljno je razmrdao lobanju protivniku da ga posle lako resava. Imao je solidnu tejlhniku, veliku brzinu i nerealnu snagu udarca. Cak se stalno borio protiv visih boraca(automatski i sa duzim rukama) jer nije bio skladno gradjen tj bio je tezak za svoju visinu(ne mogu da kazem debeo jer je sve bio suv misic)

Nejtan Dijaz jebo mamu koliko ga je tukao mek gregor kao konja sve u glavu ovaj nista. Dal ga je iko ikad nokautirao

kolko ste se puta pobili u zivotu ali iskreno ima dosta ljudi koji prate ovu temu pa nek neko odgovori

ajde ispostujte me jebemu mater pola sata prodje