Prijava

izijem flips
kolko ste se puta pobili u zivotu ali iskreno ima dosta ljudi koji prate ovu temu pa nek neko odgovori

Ако се изузме тренирање тајландског бокса и мма, на улици или негде другде неких пет/шест пута.

udaro sam mnogo, ali sam i dobijao po pičci najstrašnije

ja bih voleo da znam neku borilacku vestinu i tipa idem kroz grad ili izadjen negde sa devojkom ili drugovima i pocne neko da nam smeta i ja ga otiknem od zivota sa tim vestinama

Pobio sam se >50 puta. Sto je najtuznije vise sam puta dobio batine nego sto sam prebio nekoga mada je olaksavajuca okolnost sto sam batine najcesce dobijao kad se pobijem sa vise ljudi(2+)

Pazi, ne računam u tuče gurkanje i sranja, i merenje kurca bez iole ozbiljnog fizičkog obračuna. Nego tuče, tuče.

Što se dobijanja batina tiče, kako kad.

Al od povreda recimo zatvaranje oka je nešto što se dešavalo.

Ne racunam ni ja. Uracunao sam masovne tuce tj mi protiv oni, to se racuna valjda? I nisu sve bile na ruke to valjda takodje ne menja nista

Mada nemam pojma, nisam ja postavljao pitanje. Lololo

ма откино бих мегрегора

Marko mekgregor bi resio tebe, remea, glavnog i mene za solidnih dva minuta

ps
Marko mekgregor bi resio tebe, remea, glavnog i mene za solidnih dva minuta

Mene bi rešio ranije pošto bih pobego

Pa dobro dok te pojuri malo dok se vrati da nabode marka jednom i pojuri mene i remea i eto ti opet je manje od dva minuta xd ja sam jos i najbrzi tu mene bi kurac stigao haha

Coveka koji fiću diže na stolice? Ma dajte kolega

a kurac bi mekgregor otkinuo 4 vukajlijasa mislim dok udara jednog ov a dvojica bi ga usrali