Prijava

Zasto bi postojali modovi uopste vise, ima nas malo al smo svi ista govna, niko ni ne pise da bi se eto neko ljutio da niko ne odabira, dzabe se smaraju samo.

Ako se u tome radi, marko je bio u tldr elementu

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Sajt je propo onog momenta kad ja nisam postao moderator.

Sajt je propao onog momenta kad Lemaja nije htela da ti poda

Ne brt al blizu. Sajt je poceo da propada kad smo banovani za "fotosop" slike glavnog i lemaje pa se to tako razvlacilo do banovanja trosarinca kad je definitvno otisao u kurac

fotošop zezancija isspala skandal, to sam i zaboravio

I kad su usli dauni na cet:kafana to je bio zadnji ekser

čini mi se da je tad kosmopolita napisala lemaji da se ova ponaša ko da je na zlatnu pičku ispala hahha zna medicinska sestra, zna

Haha jeste je napušila
Ja kažem Lemaja jebem ti pa šta je strašno kae neću da imam dodirnih tačaka sa glavnim reko glavni je na slici jer je bio na okupljanju da je bio kisarmi on je mogao biti neće da te jebe niko kae ne zanima me

Lemaja je tacnije rekla da nece da dodirnih tacaka sa debelim bosancem. A ona teska ko boh i ja zajedno guska pipkala se tamo s njim i smejojila i ispozirala da budu slikani

Jos bio jak fotosop u picku materinu, glavnom stavljeni brkovi i sajkaca, slika prebacena u crno belo i za pozadinu stavljena seoska idila znaci najmentolskije "ljutenje" ikada i to od nekoga ko je na cetu bio najgori od sve dece

pseto koliko ti ono druže fakulteta imaš

јеси бар прцо главни да знамо да нисмо робијали за џабе

Bio najgori od sve dece kad su se sprdali drugi ljudi. Kad jednom dodje red na nju i to najmekse moguce popenila najljuce.

Je l postoji ta slika jos? Okacite nece sad niko vise da banuje a glavnog boli uvo realno. Ako necete posaljite okacicu ja.

Meni je ta slika baš draga. Kakve sam blamove imao na prvom okupljanju u Novom Sadu(vozi za Bijeljinu i dizanje konobarice u vazduh), a i na drugom kad sam pokušao i uspeo da poljubim hobita CrnuBo, a i u Guči kad sasm banovo onog Bugarina, pa kad sam bio s Luksom u onom podrumu u Beogradu i pola večeri muvao drugaricu od ove male obrenovčanke(ne mogu da se setim imena da ga jebeš, jelena valjda) a ona mi pričala kako ima problem s štitnom žlezdom pa joj se povećava dupe ali ne i sise (a stariji sam od nje jedno sto godina), a i kad sam na tom istom okupljanju sa Lemajom na kojem sam se najseljačkije moguće ophodio prema njoj (vato je za salo ono sa strane kod pleksusa, a imalo je i za šta da uvatiš, ima jedno tri reda naslaga ko reklama za gume sava), e tu sam podigao u vazduh i ovu moderatorku mešalinu valjda...

Hahaha
Glavni sve ispod mase korse diže u vazduh, bez pomoći barskih stolica

хахахах незаборавни проводи увек са њим