Prijava

Ljudi, nemate pojma kako sam se ismejao i skoro zaplakao na prethodnih par strana.
Kontam da me slabo ko zna.
Pratim sajt bar 7 godina, jedva sam skupio muda da napravim profil pre 5 i to samo da bih skupio onih 50 poena da mogu da pišem na forumu.
Toliko mi je sreće svo vaše pisanije donelo.
Ljudine ste.
Hvala.

Kakve sam blamove imao na prvom okupljanju u Novom Sadu(vozi za Bijeljinu.

Jedva sam mrca ubacio u taksi ne zna dva i dva koliko je seda i kaže "vozi za Bijeljinu" dugo sam posle razmišljao o tome.

mogao sam da kazem i da mi je sliku poslao zajk dal bi ga banovali

Da, pa nisam ja AV da mi ne može niko ništa.

-Zajk jebo mesara

Od svih zajebancija, ta je najgluplja.
Ali ono sa čuvenih 70 din., za to sam uradio i majicu ahhaha

Banovan sam i ja bio za otvaranje teme gde ste sve jebali nat nat

Ahahahahha kakva su to vremena bila.

Mada sajt sad kurcu ne služi upoznao si ljude i znaš ih na FB i to je to.
Ahahahahha kad se setim da sam pre samo godinu dana kosmopolito pretio klanjem sina zbog bana HAHAHAHAAHAHAH

ali želim da kažem da nisam tek tako otvorio temu gde ste sve jebali nat nat, naravno.

nisam tolika stoka nego je babetina prvo zaključala moju jebenu temu tipa "Stvari koje izgovara averidž Bosanka", tako neka glupost, znači bukvalno ništa nije bilo ni vulgarno, nego tipa postovi moramo fasadu uradit i ona kao ovo nije averidž bosanska, harasment, verovatno je na umu imala svoju ortakinju Lemaju. E tad sam stavio Dekijevu picu na listu osvete

Ja ne znam šta je tu strašno.

pa slagao sam da sam je i ja jebao, na Kalemegdanu :(

Rasni
Mada sajt sad kurcu ne služi upoznao si ljude i znaš ih na FB i to je to.
Ahahahahha kad se setim da sam pre samo godinu dana kosmopolito pretio klanjem sina zbog bana HAHAHAHAAHAHAH

Па причај, јеси га клао ил ниси

Eno Midori završila fakultet jer je puklo online da se jebe ALI NE ZA PARE mo'š misliti skandala. Spojler alert
i dalje se jebe i nakon odjave

Gvozzden
pa slagao sam da sam je i ja jebao, na Kalemegdanu :(

:(

Žajk daj sliku te majice sa "70 dinara" forom.

skinuo se tekst od pranja olololo

Lik okači post na forumu o maloletniku koji je karao svoju babu, na temi koja nema veze sa tim i nikom ništa. Eno stoji i dalje.

Написао си ово као да је то нешто лоше.

Loše je to što nema veze sa temom.