Prijava

Jbt realno najbenignija moguća zajebancija, za koju je banovano fazon 10 ljudi.

не, бановани псето и ја, а остали су бановани јер је деки јебо натнат

kako benigno, ja kad sam pitala što se slika po okupljanjima ako joj je problem zajebancija kasnije, ona mi reče da je to kao kad nekog siluju pa se kaže da je to zbog kratke suknje

A bas vrhunska slika. Jos pazi foru-marko ovo fotosopira jer sam ja hakercina level boro drljaca i nece da okaci jer je znao da ide ban i ja kazem pusti mi u pvt ja cu. I ja okacim i banuju i mene i marka na 6 meseci hahahaha aj mene okacio sam sliku ali sto marka mogao sam da kazem i da mi je sliku poslao zajk dal bi ga banovali

koji mod vas je banovao?

Pa ne secam se al fazon remac ili kelt

A umirao sam od smeha kad je glavni capkao za salcice hteo i za picku da je uvati al nije mogao od stomaka. Ona se naljutila tek posle kad smo izasli kad je pred svima zvao u hotel/motel gde li je vec spavao

A i to za dekija i natnat je tek bilo debilski, podsetimo se nekih informacija koje su se pre toga pojavljivale(nebitno da li su istinite ili ne) toliko da su postale aksiomi:
-Dzela kuva spermu
-Zajk jebo mesara
-Deku i pseto dobili kondilome od midori
-Riha nema kozuru
-Kuzmanove sestre i sve u vezi toga
-Elek je pizda
-Manca je peder
-Toma smor se jebe u usrano dupe
-Kornelije je u invalidskim kolicima
-......
I sad je sve to ok jer su to normalne svakodnevne stvari ali eto ako su se dvoje jebali to je nenormalno i svi moraju biti banovani lol kao da je tros napisao da su u sekti i da kidaju kokoskama glave pa se mazu krvlju po cmarovima i teraju macke da lizu

месец дана је било не 6

Jebemlite usta marko

kosmopolita
kako benigno, ja kad sam pitala što se slika po okupljanjima ako joj je problem zajebancija kasnije, ona mi reče da je to kao kad nekog siluju pa se kaže da je to zbog kratke suknje

Не познајем цуру, ал по тој изјави изгледа као дебил

Рајдера дебилка и мамине фотографије треба додати на листу.

Da, da, to kad njegova mama drzi ogroman blinkajuci glavic to nema veze jbg jer je to rajder zamisli sta su uradili lemaji dodali joj kucu i zapregu iza slike MISIM I KANT BELIV

e poz hoce neko da mi kaze sta se desilo sa reakcijama i posterima odje?

:((((((((((
pa kako zasto?? :((((((((((((

hhaha koliko je trula fora ovih modova kad napisu ''za''
jadno