Prijava

ČUJ TE SRPSKI DOBROVOLJCI BANDO ČETNICIIII

SEREM VAM SE NA ĆIRILICU

Ма да. Копре недрији ишли са митраљезима и пуцали на мале боброкове који су се ножевима бранили од до зуба наоружаних коцкоглаваца. Ајде не сери молим те. Кад бих се водио тиме онда бих могао да кажем да су војвођани педеркасти, јужњаци цигањи и бугари, косовари профитери, београђани комуњаре и клошари што у неким случајевима јесте тачно, а у неким није. Мени су преци и са очеве и са мајчине стране били четници, од којих су многи страдали што у рату од стране усташа, што после рата од стране комуниста. Са скроз мушке стране породица ми је из Старе Херцеговине, а мој предак по коме моја породица носи име је морао да напусти своју кућу у Херцеговини због страха од турске одмазде. Немој мени да причаш о српству дегенко мали. Теби је Вучић председник, а иза њега Саша Јанковић јебени. А што се тиче породичне историје, за тебе сам Обилић.

Ма не Марко, сто посто си у праву. Не би стигли обрезани никад до Чачка јер су они инфериорни, али зато ће стићи једна велика суперсила која се зове Албанија са два тенка у склопу читавих оружаних снага.

Е а читам данас у свињформеру
Који сам почео да купујем јер желим да провалим који је гонзо и да га идентификујем
Онај што дошао после хојт лиа, вес мичел, изјавио како србија не може да добије ни педаљ косова
Не беше ми свеједно
Пожелео сам га на земљи док наизменично умачем чизму у канту са говнима па газим његово лице
Док му не смрскам лобању
Па мајку ти јебем из пичке материне си дошао, из земље која једва да је саставила два века историје која је пола геноцид над староседеоцима а пола ратови свуд по свету
Да нама одређујеш дал можемо да добијемо педаљ земље на којој нам 800 и више година стоје манастири и градови тврђаве
Јебем им семе ђавоље дабогда цела америка изгорела ко стрњика
И јебем мајку курви европи што нас препустила дивљацима
Руси браћа

Али не пре него што им покупим доларе видим природу и појебем неку тексашанку

Ne znam koji su najjaci al znam koji su najotmeniji - VOJVODJANI

Београђани јебени

Нађите ми једног Београђанина који може волу реп ишчупат као што у свако доба дана можемо ми Херцеговци

Nije lepo tako da pricas boljo, tvoj brat po sportu koji pratite jedini na svijetu Djoto je beogradjanin

Волим Ђотоа, брат мој <3

Ови из босне

Uuuu mene da vako isproziva ja bih ga ujeo. Ajde bosanci uzvratite udarac

mi imamo despota a vi ste bez kosova ale ale ale ale

Seru nesto ove bosancine a bulju bi dali da su beogradjani

Да се побију босанци и београћани. Побијем их на косово