Prijava

Најслабији Срби су Санџаклије и муслимани из Босне.

Samo Allah istina je

Које муслеман, јасам!

Najgori Srbi su Aboridžini, čak su i ten promjenili

најслабији срби су сви они ван граница тринес нахија које су скупиле муда да ударе на империју (најслабији од најслабијих војвођани), ван тога све пичке неспособне којима смо ми прави срби дали државе, а најачи срби од свих у западној србији онај део око равне горе и највећа господа сиг

Потписујем, мајсторе
Пола аустроугарске војске били ткзв босански срби
Ал јебали смо им мајку скупа са швабама хрватима мађарима и осталим говнима што су хтела да отму овај рај на земљи
Лалоши и црногорци остају говна док не докажу супротно

Joj de je Car da pojasni ko je činio vojsku i stanovništvo tokom ustanka. Da malo ruši sneška.

Ja inače samo da se ogradim pošto često kao pljujem boosance i kosovare da se samo zezam.
A crnogorce stvarno mrzim.

Вас клали бугари не једном а вама са сваким клањем бугарска све милија
Запитајте се мало

Јесу Срби из Босне мало коцкоглави, али да није било нас међеда, моја браћа муслемани би вјероватно стигли до Чачка. И председник нам је мало тврђа главица од вашег. Мада је и Вучић неки крајишник шта је.

Ako Bugari opet uđu u Niš ja ću prvi da bacam cveće pred tenkove i da promenim prezime da se završava na -ev.

Не сери бре босанчеро
То дрину да пређе а није могло ону запиздину сарајево да поврати 5 година
Хахаха а ми империју најурили

Srbi su veći Turci od Turaka.

STOJI HRVAT DO HRVATA MI SMO BRAĆA SVII NEĆETE U ČAVOGLAVE DOK SMO ŽIVI MII

BACI BOMBU GONI BANDU PREKO IZVORAAA

Ja mislio emancipicovan ovaj Saki sakii fifti baks al ono međutim...

Koji vam je najdraži Turski grad? DAR AL JIHAD (YUNUSBELGRAT)

Glavni grad vam je Turski, šta reći više? Allaha mi, najveći ste Turci

хахахха с којим курцем да дођу муслимани до чачка? инфериорнији и од шиптара, најзаосталија и најслабија "нација" у овом делу света у сваком сегменту и опет нисте могли да се осамосталите од њих

од републикошумских прича су јаче једино црногорске, они су јуначки изјебали турке, заправо ове болео курац да се пењу по оном камењу на седам иљада метара надморске висине где су се ови повукли, скидам капу једино за мојковац