Prijava

Имаш Дио у првом посту упутство шта и како. Чека те шифра у ПВТ.

Nece da nadje po ovome sto ste mi poslali kad stisnem lupu malu nista se ne desava. Ni po kodu ni po imenu

Мораш на тастатури ентер да лупиш. Та лупа је само украс.

Aaaa evo ga. Bravo mitke

Ништа, добродошао.

'ајде изјасните се за х2х, да л' да се јебавамо око тога или не

А јебаваћемо се, вај нот. Чисто да пробамо ове године нови формат.

Само најбоље је сачекати да људи направе тимове па ћемо онда да се организујемо.

Necemo da se jebavamo nego da te jebavamo

хех, ако друже, ако.

сад сам пробао на брзака да саставим тим да видим шта и како може, па може доста солидан тим да се направи ако се за измене узму неке најгоре курчине које коштају испод 200к (типа пет капиталаца и три пристојна играча), али ако се узму неки крштенији играчи за клупу како би и они повећавали вредност тима на почетку онда је немогуће саставити јак тим од ових 8 главних играча. е сад шта је паметније јебемлига

Do istog zakljucka sam dosao i ustanovio da su pajseri u izmena skroz ok stvar haha daj sve najskuplje pa kud puklo nek puklo

Nego se nesto razmisljam oko ovih sa ep, da ne krenu malo losije u sezonu usta ih jebem

Испратити мало како играју у лигама јер су почела сва такмичења па пробрати играче.

Acokg otvorio si mi oci da su gurabije u stvari urmasice i da mi je omiljeni keks u stvari fensi verzija toga - Grisbi.

Hvala, Mitke. Videću da sklepam nešto tamo u četvrtak, petak.

Zivojin Misic
Nece da nadje po ovome sto ste mi poslali kad stisnem lupu malu nista se ne desava.

Митке
Мораш ентер да лупиш

ahaha pa jebemti ove kosovare nepismene

Daj i meni šifru, ako ovakvi igraju ja ću biti među prvima jelte.

https://www.facebook.com/bogoljubjkaric/videos/673372956191071/?hc_ref=ARQyOU3Kuk0U3EpNPHuNvc0ARPCKAKV8tcnOxEvYHcHQOsMQn3-gmXxgYfuiRUcsRDQ&fref=gs&dti=1413072448978883&hc_location=group
Evo jos jednog nepismenog kosovara, mozes slobodno sada da stvoris gradjevinsku firmu, televiziju, univerzitet i najjacu mobilnu mrezu u drzavi jer hej ako on moze mozes i ti