Prijava

Послао сам овима на фантазију мејл да исправе Ракићевићеву позицију и одмах су ми одговорили. Питао сам за формулу за промјену цијене па ћемо видјети шта кажу.

Tako je mitke, otvorio si temu sad imas odgovornost xd

Не зајебаји, интересује ме како ће се мијењати цијене, знаш и сам колико је то битно за такмичење.

Ипак је могућ Дукка сценарио (0 поена за некомплетан тим).

Pogledajte tilmov tim pa procenite da li cete mu reci lose vesti, ja necu da mu kazem ko ga jebe xd

Haha ja baš krenuo da pišem kako se premišljam oko nekih igrača tu jer će neki sigurno pokidati na početku (acl xd)

Мораће пуно да ротира.

Kazi bre sta sam zajebo dok mogu da menjam. Tj mogu li uopste sad da menjam ukurac. Xd

Mada, koga jebe. Ja nikad nisam ni menjao, neka igra ovaj tim u ovoj igri sto se ćivot zove ja sam pobedniiiiiikkkkk.

Pa konju pratiš li ti išta oko košarke, i miler i gist ne igraju 6 meseci, moraš mnogo da rotiraš što kaže mitke, i to baš pod košem aahahh

ja necu da mu kazem ko ga jebe

Ма ниси зајебао ништа, можда ти избор играча баш није по свачијем укусу, али бтк.

Дука сценарио је да не комплетираш тим, тј да имаш мање од 12 играча и да добијеш 0 поена.

Pa reko oporavili se cim su u ponudi hahah pa majku im jebem evroligašku na šta spucah dva miliona eura. :)

Jbg, a imao sam spremnu i pobednicku pesmu. Xd

https://youtu.be/_79JhR27aS0

Se secate oi fantazija kad je tilmo ubacio 8 amerikanaca hahahaha

Ćilmova taktika - ubaciti igrače za koje je čuo nekad