Prijava

Поштовани пријатељи, ближи нам се почетак Евролиге, а са тим и старт Евролигиног фантази такмичења. Фантази нам долази у новом формату па ћемо овдје истаћи пар важних правила која су другачија у односу на претходна такмичења.

ПРАВИЛА:

1. Сваки играч ће на једном налогу моћи да направи 15 екипа, од којих ће моћи само једну да изабере да се такмичи у нашој лиги.

2. Свака екипа мора бројати 12 играча, од којих 8 доноси бодове који се рачунају за укупан пласман док 4 играча са клупе служе као замјена уколико неко од ових 8 играча не буде играо.

3. Уколико не комплетирате екипу са свих 12 играча прије почетка рунде, Аутофил опција ће то одрадити за вас само за прво коло. Уколико у каснијим колима не будете имали свих 12 играча у тиму, тим ће имати 0 ПОЕНА за то коло.

4. За састављање екипе имате на располагању 10.000.000 €

ИЗМЈЕНЕ И ПРОДАЈА ИГРАЧА:

1. Током регуларног дијела сезоне, на располагању су 3 продаје између сваког кола. Продаје се не накупљају, што значи да уколико за неко од кола потрошите 2 продаје, у сљедећем колу ћете имати могућност опет да продате само 3 играча.

2. Уколико неко од стартних играча не буде играо, играч са клупе га аутоматски мијења уколико им се поклапају позиције у екипи. Бенч УТЛ не може замијенити било кога са осталих 7 позиција из екипе осим Старт УТЛ.

3. Капитена бирати пажљиво јер се његови индексни поени које доноси екипи дуплирају. Уколико капитен не буде игра, индексни поени његовог замјеника се дуплирају. Уколико капитен оствари негативан индекс, тај индекс се дуплира и улази у укупан скор.

4. Цијена играча ће се формирати на основу формуле која ће у прорачун узимати посљедњих 5 утакмица које је играч одиграо током такмичења. Посљедња утакмица коју играч одигра ће имати највећи утицај на промјену цијене играча. Цијена играча се током кола може мијењати у распону од - 15% до +15%. Нико не зна како ће формула дефинитивно изгледати...

ЛИГЕ:

1. Сваки играч може учествовати у колико хоће лига, а има могућност отбарања само 5 лига. Постоје двије врсте лига, класична (као што је била и прошле године) и хед-ту-хед лига (учествује 4 до 20 игрча који се међусобно суочавају, нпр. АцоКг - Пс итд, и поени се уписују побједницима, у сљедећем колу нпр. Пс - Дукка, и на крају је побједник онај чији тим има највише побједа)

2. Ми ћемо играти класик лигу, а уколико буде интересовања, биће отворена и Х2Х лига.

Player Index Rating = (PTS + ASS + REB + BLK + STL + FLD + FT1M + FT2M + FG3M - TO - BLKA - FOULS - FT1A - FG2A - FG3A)’ (+ 10% bonus if his EuroLeague team wins).

Лига: VUKAJLIJA

Прикључујете се тако што идете MENU -
LEAGUES - JOIN A LEAGUE и унесете шифру у простор са слике.

https://i.imgur.com/LuAYqZu_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Шифра лиге као и до сада у ПВТ.

Срећно свима!

Изгледа ћемо имати само 16 мјеста у лиги. Ајде неко вичнији да направи лигу, ја се баш и нисам снашао...

VUKAJLIJA ime lige, kod tražite u pvt

Posalji mlat

Sto samo 16 je l tacno to? Ako jeste onda prvih 16 u jednu ligu pa sledeca i td. Pa cemo pratiti sumui eto

Пошаљи код да пробам тако, не могу да нађем на списку лига.
https://i.imgur.com/IS2pvaQ.png

E igrao bih i ja ako ima mesta ali nisam nikad do sad tako da nemam pojma kako se ovo pravi. Do kad može da se sastavi ekipa?

Још 8 дана до почетка. Овдје отиђи и пријави се. Горе сам написао најважнија правила.

Mitke, jesi probao da uđeš?

Ja stavio da bude privatna liga, piše da u privatnu može da se uđe samo preko pozivnice/koda, a u javnu može ko hoće

Ушао. Ово Казаново говно ми није показивало да си ми пустио ПВТ.

E hoću i ja sig samo ću tim praviti za pešes dana

3. Уколико не комплетирате екипу са свих 12 играча прије почетка рунде, Аутофил опција ће то одрадити за вас

Ovo je sranje, kako ćemo se inače nadati dukinom scenariju za nekoga (taj neko je duka opet xd)

Ja sam mislio da ovo važi samo pred prvo kolo, da autofil radi tad a posle jok, možda sam loše pročitao.

Цоа, само направи тим, не мораш бирати играче, па уђи у лигу. Послије попуни кад нађеш времена.

Pa coa i jeste za drugu ligu haha

E pa to mogu, sad ću da se ubacim.

Ove sezone neće biti one liste gde je automatski sračunato koliko će igraču biti potrebno za maksimalan rast. Meni se to dopada (iako još ne znamo tačnu formulu).

edit: dajte šifru

i šta ćemo sa h2h, jeste li za generalno, može li se skupiti dovoljno ljudi da je igra?

ja sam za

Jeste uspeli da udjete u ligu ne mogu da je pronadjem, kao Mitke sto nemaze

Dajte sifre kodove i ostale munje ja vec napravio tim

Ove sezone neće biti one liste gde je automatski sračunato koliko će igraču biti potrebno za maksimalan rast. Meni se to dopada (iako još ne znamo tačnu formulu).

Hahaha potop, boga nema da racunam to sranje igracu na slepo ko i do sada i opet biti bolji od pojedinih "strucnjaka"

Euroleague Fantasy Challenge 2017/18 MAHAHHHAH